Marta Linkiewicz wystawiła na licytację kolację. Co za kwota!

84

W niedzielę wieczorem zakończył się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadal jednak można uczestniczyć w licznych internetowych aukcjach. Rekordy biła m.in kolacja z Martą Linkiewicz, którą wylicytowano za ogromną kwotę.

Marta Linkiewicz wystawiła na licytację kolację. Co za kwota!
Marta Linkiewicz wystawiła na licytację kolację. Co za kwota! (Instagram)

Finalny efekt zbierania pieniędzy podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poznamy dopiero w marcu, jednak już teraz są wielkie powody do zadowolenia. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy do niedzieli zebrała ponad 136 milionów złotych. To rekord dotychczasowych finałów.

Co roku w akcję zorganizowaną przez Jurka Owsiaka włączają się gwiazdy, aktorzy, sportowcy i wiele innych osób. Pobyt u Marcina Gortata w Stanach Zjednoczonych wylicytowano za 122 tysięcy!

Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszyła się kolacja z Martą Linkiewicz. Gwiazda Fame MMA wzięła udział w akcji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając możliwość spotkania z nią.

Jak wiecie, za chwilę 30. finał WOŚP. Chcę i mogę pomóc, więc za zaproszeniem organizatorów, na licytację trafiła kolacja ze mną - napisała Marta Linkiewicz na Instagramie.

Ogromna kwota

Aukcja z Martą Linkiewicz stała się prawdziwym hitem. Już wiadomo, że zwycięzca wylicytował ją za aż 87 tysięcy złotych!

Przypomnijmy, że w tym roku w akcję zbierania pieniędzy zaangażowane były 1633 sztaby, w tym 90 sztabów zagranicznych w 29 krajach. Hasłem tegorocznej zbiórki jest "Przejrzyj na oczy", gdyż WOŚP zbierała pieniądze na sprzęt okulistyczny.

Zobacz także: Władimir Putin o Polsce. Generał reaguje
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić