Marzena Kipiel-Sztuka ma problemy ze zdrowiem. Aktorka walczy z ciężką chorobą

51

Marzena Kipiel-Sztuka przeżywa bardzo trudny okres. Dotknęły ją problemy finansowe, a ponadto jej kondycja zdrowotna nie jest najlepsza. Ma chore płuca, co sprawia, że niezwykle mocno obawia się zakażenia koronawirusem.

Marzena Kipiel-Sztuka ma problemy ze zdrowiem. Aktorka walczy z ciężką chorobą
Marzena Kipiel-Sztuka (akpa)

Przed świętami Marzena Kipiel-Sztuka źle się czuła. Właśnie dlatego jedna z głównych bohaterek serialu "Świat według Kiepskich" samotnie spędziła Wielkanoc.

Odmówiłam wszelkich zaproszeń, tym bardziej, że byłam przeziębiona, osłabiona i miałam podwyższoną temperaturę. To zapewne była grypa. Ale czasy mamy takie, że lepiej nie kusić niepotrzebnie losu. Im mniej kontaktów, tym lepiej - przyznała aktorka, cytowana przez "Super Express".

Niestety, coraz częściej dokuczają jej problemy zdrowotne. Aktualna sytuacja natomiast tylko pogarsza nastrój aktorki. Codziennie drży o siebie.

Mam przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, od lat cierpię też na nadciśnienie - zaznaczyła w rozmowie z "Twoim Imperium".

Marzena Kipiel-Sztuka marzy o normalności

Aktorka ma potrzeby zbliżone do wielu osób. Chciałaby po prostu wrócić do normalności. Z niecierpliwością czeka na szczepienie przeciwko COVID-19.

Nie chcę ciągle kisić się w czterech ścianach. Brakuje mi kontaktów z drugim człowiekiem, spacerów, pójścia do pubu na piwo - marzy jej się - wyznała Kipiel-Sztuka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić