Mąż jej nie wspiera? Szczere wyznanie Marianny Schreiber

48

Nie cichną kontrowersje wokół udziału Marianny Schreiber, żony ministra PiS, w "Top Model". - Mąż mnie wspiera w wielu kwestiach, choć w tej niekoniecznie - powiedziała Schreiber w rozmowie z "Faktem".

Mąż jej nie wspiera? Szczere wyznanie Marianny Schreiber
Marianna Schreiber zgłosiła się do programu "Top Model". Nie od razu pochwaliła się sukcesem mężowi (Instagram)

Już w trakcie udziału w castingu Marianna Schreiber przyznała, że nie mówiła mężowi o chęci udziału w "Top Model". Jak tłumaczyła, zdaniem Łukasza Schreibera żonie ministra PiS nie wypada brać udziału w tego typu produkcjach.

Masakra, mąż mnie zabije. (...) Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną – opowiadała Marianna Schreiber jurorom "Top Model".

Marianna Schreiber o "Top Model". Czy Łukasza Schreiber wspiera żonę?

Marianna Schreiber postanowiła publicznie podzielić się swoimi wrażeniami z programu "Top Model". Żona ministra PiS przyznała, że wyniosła z niego pozytywne doświadczenia i nie żałuje, że zdecydowała się na zgłoszenie do produkcji.

Wrażenia z udziału w programie były jak najbardziej pozytywne. (...) Myślę, że to był dobry wybór, by wziąć w nim udział – relacjonowała Marianna Schreiber w "Top Model".
Zobacz także: Zobacz też: Żona ministra z PiS w "Top Model". Ironiczny komentarz Bartosza Arłukowicza

Marianna Schreiber wyjawiła, że poinformowała męża o swoim udziale w "Top Model" tuż po powrocie z castingów. Uzasadniła to przywiązywaniem wagi do otwartości i szczerości w związku. Niestety, żona ministra PiS nie mogła liczyć na duże wsparcie Łukasza Schreibera w tej kwestii.

Cenię w swoim związku otwartość, dlatego też poinformowałam męża o wszystkim po powrocie z castingów. Mąż mnie wspiera w wielu kwestiach, choć w tej niekoniecznie. Dobrze wiedział, że nie jest to przychylne jego karierze – przyznała Marianna Schreiber w rozmowie z "Faktem".

Żona Łukasza Schreibera podkreśliła, że nie informowała męża o swojej chęci udziału w "Top Model". Marianna Schreiber uważa, że jeszcze nigdy w życiu nie podjęła aż takiego ryzyka, gdy przyszła na casting do programu TVN.

Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka, a podejmowałam je w życiu wiele razy…– relacjonowała Marianna Schreiber, cytowana przez "Fakt".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić