"Mąż może powiedzieć, że zrobiłam mu krzywdę". Szczere słowa Marianny Schreiber

4

Udział w programie "Top Model" sprawił, że o Mariannie Schreiber zrobiło się niezwykle głośno. Swoimi poczynaniami wzbudziła mnóstwo kontrowersji, co z pewnością odczuwa również jej mąż - minister PiS Łukasz Schrebier.

"Mąż może powiedzieć, że zrobiłam mu krzywdę". Szczere słowa Marianny Schreiber
Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber (Instagram)

Marianna Schreiber pożegnała się już z programem "Top Model". Jej przygoda z show była krótka, ale mimo to przyniosła żonie ministra niemały rozgłos.

Jedni ją popierali, inni ostro krytykowali. W dyskusje na temat 28-latki non stop włączany był jej mąż Łukasz Schrebier, który pełni funkcję ministra.

Mąż może powiedzieć, że zrobiłam mu dużą krzywdę. Jest mi przykro, że tak mu się dostało za to, że postanowiłam zawalczyć o siebie. Wątpię, żeby nie odbiło się to echem w miejscu pracy. Mam jednak nadzieję, że się z niego nie śmieją, bo uważam, że nie ma tutaj powodu do śmiechu - mówi Marianna Schreiber w rozmowie z "Super Expressem".

Dowcipy w kancelarii premiera. "Ciężki czas"

Nagie zdjęcia Marianny Schreiber nie przeszły bez echa w środowisku politycznym. Według ustaleń "SE" są one przyczynkiem do nieprzyzwoitych żartów w kancelarii premiera. Czy ma to wpływ na małżeństwo modelki i polityka?

Mamy za sobą różne trudne okresy w małżeństwa, ale zawsze wychodziliśmy z nich silniejsi. Teraz też mamy ciężki czas, ale wierzę, że go przetrwamy. Wszystko zmierza ku dobremu - tłumaczy Marianna Schrebier.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić