Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Meghan Markle idzie drogą księżnej Diany. Ekspert nie ma wątpliwości

6
Podziel się

Andrew Morton jest autorem najbardziej znanej publikacji na temat życia księżnej Diany – "Diana: prawdziwa historia". Obecnie biograf poświęca wiele uwagi Meghan Markle. Jest przekonany, że żona księcia Harry'ego idzie w ślady swojej tragicznie zmarłej teściowej.

Meghan Markle idzie drogą księżnej Diany. Ekspert nie ma wątpliwości
Meghan Markle wybrała taką samą drogę, co jej tragicznie zmarła teściowa Diana? (Getty Images, 2020 Karwai Tang)
bEUuZwVx

Andrew Morton podzielił się swoimi spostrzeżeniami w trakcie wywiadu dla Good Morning America. Autor biografii księżnej Diany zauważył, że zarówno Diana, jak i żona jej młodszego syna zmagały się z problemami psychicznymi, które zostały wywołane przez presję ze strony rodziny królewskiej.

Meghan z "olśniewającej księżnej" stała się "problematyczna księżną", dokładnie taka sytuacja miała miejsce w przypadku Diany – tłumaczył Andrew Morton w wywiadzie dla Good Morning America.
bEUuZwVz

Meghan Markle będzie "nową" księżną Dianą? Tak uważa Andrew Morton

Zarówno w przypadku księżnej Diany, jak i Meghan Markle, presja ze strony rodziny królewskiej i opinii publicznej wzrosła, gdy obie kobiety spodziewały się dzieci. Andrew Morton zdradził również, że to nie Markle wpadła na pomysł udzielenia wywiadu Oprah Winfrey, a właśnie książę Harry.

Meghan Markle jest obwiniana za wyjazd Harry'ego do Hollywood. Jak na ironię, to właśnie Harry bardzo chciał udzielić wywiadu Oprah – zdradził Andrew Morton (Good Morning America).
bEUuZwVF
Zobacz także: Zobacz też: Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Co oznacza imię córki księcia Harry'ego i Meghan Markle?

Andrew Morton wyraził opinię, że Meghan Markle jest często obwiniana za niepowodzenia książęcej pary. Ma to miejsce nawet w przypadku, gdy winę ponosi nie tylko była aktorka, lecz także jej mąż – tak jak przed laty miało to miejsce w życiu Diany Spencer.

bEUuZwVG
Często bywa obwiniana za rzeczy, które poszły nie tak. Niestety dla Meghan, istnieje narracja, która przedstawia ją w całkowicie negatywnym świetle – ubolewał Andrew Morton (Good Morning America).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUuZwWa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Anka
miesiąc temu
Nie rozumiem po co ciągle piszecie o Megan w kontekście rodziny królewskiej, przecież wypisali się z tej rodziny a bez przerwy na niej żerują
Gosc
miesiąc temu
Obie miały problemy psychiczne zanim weszły do rodziny królewskiej
Obsesja
miesiąc temu
Nie przyrównać Meghan do Diany, bo nigdy nią nie była i nie będzie.Po prostu ma opsesję na punkcie Diany i chyba wszystko i wszystkie filmiki przeczytała itd dobrze gra ale nie do końca.Diana nie żyje i zostawić ją w spokoju.Kiedys ich lubiłam ale teraz to myślę że ona jest chora.
bEUuZwWb
E g z e k u t...
miesiąc temu
Strasznie pruderyjne i skorumpowane jakaś taka moralnością pani Dulskiej jest środowisko cenzusiow 02.Nie można swobodnie nic napisać, nic innego wnieść co byłoby niezgodne z wytycznymi i moralnością 02. Nie wnieść napisać "innych" ale prawdziwych powturzonych cudzych opinii-bo niekoniecznie swoich . O2 zostawia na łamach tylko prościutkie w formie opinie skłóconych dzieci z podstawówki. Chyba przestanę tu wchodzić bo po co dają artykuły pod którymi i tak nie wolno nic "innego" niezgodnego z zamyśleniem autora czy cenzora pisać pod karą "ścięcia" wypowiedzi...
Janka
miesiąc temu
Nathan jest o wiele ładniejsza i zgrabniejsza od śp. Diany ! Diana była wysoka i straszni koścista , taka gloria! Nie była też specjalnie ładna! O Meghan niech się wszyscy odczepią. Jest bardzo inteligentna, piękna i !adres. Dobrze że razem z Harrym i Achim odeszli od tej podłej i patologicznej rodziny królewskiej. Meghan i Harry są najfajniejsi z całej tej rodziny!!!
Greta
miesiąc temu
Coś jest z tą Megan nawet ze swoją rodziną ma zły kontakt,wybiera tylko tych którzy przyniosą jej korzyści wizerunkowe i materialne. Chciała tego od samego początku jest przebiegła i sprytna wiedziała doskonale na co się pisze. W tym świecie obowiązują zasady s ona nie umiała się podporządkować. T nie film tylko rzeczywistośc.sama sobie iwa nadarzyła.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić