aktualizacja 

Tak Meghan publicznie traktuje Harry'ego. Głos eksperta od mowy ciała

25

Meghan Markle nie ma łatwo – jej każde słowo, gest, a nawet strój podlegają drobiazgowej analizie. Zachowaniem żony księcia Harry'ego interesują się m.in. eksperci od mowy ciała. Jeden z przedstawicieli tego zawodu podzielił się swoimi spostrzeżeniami.

Tak Meghan publicznie traktuje Harry'ego. Głos eksperta od mowy ciała
Meghan Markle nie waha się dać mężowi do zrozumienia, że powinien już zamilknąć. Nawet publicznie (Getty Images, 2020 Getty Images)

Jesus Enrique Rosas jest ekspertem od mowy ciała. Swoją wiedzą z tego zakresu dzieli się m.in. za pośrednictwem publikacji książkowych, a także na kanale na YouTube – Body Language Guy.

Meghan Markle – ekspert od mowy ciała zwrócił uwagę na jej gest

Jak podkreślił Jesus Enrique Rosas, zachowanie Meghan Markle już od dawna stanowi obiekt jego zainteresowania. Ekspert uważnie obserwuje zachowanie żony księcia Harry'ego w trakcie publicznych wystąpień.

W trakcie obserwacji Rosas zauważył, że Meghan Markle nie ma oporów, by dać mężowi do zrozumienia, by przestał mówić. Zdarza się to szczególnie często, kiedy książę Harry z kimś rozmawia, a jego żona chce iść dalej i zaczyna już się niecierpliwić. Wykonuje wtedy drobny gest.

Zobacz także: Zobacz też: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Jesus Enrique Rosas zauważył, że Meghan Markle "ucisza" księcia Harry'ego gestem dłoni. Ekspert zaobserwował go u Markle m.in. w trakcie obchodów Święta Wspólnoty Narodów w 2019 roku, zeszłorocznej gali Salute to Freedom w Nowym Jorku, a nawet – głośnego wywiadu, którego para udzieliła Oprah Winfrey. Dodatkowo żona młodszego syna następcy tronu wcale nie kryje się z tym, że chce, aby jej mąż zamilknął.

Tak więc kontrolowanie zachowania Harry'ego przez Meghan w możliwie najbardziej publiczny sposób nie jest niczym nowym – podsumował Jesus Enrique Rosas (Mirror).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić