Meghan Markle zrobiła fanom niespodziankę. Plotki o ciąży nie umilkną

5

Meghan Markle wzięła udział w dyskusji na temat praw kobiet. Operatorów kamer zaprosiła do własnego ogrodu. Fani zwrócili uwagę na sposób, w jaki usiadła.

Meghan Markle zrobiła fanom niespodziankę. Plotki o ciąży nie umilkną
Meghan udzieliła wywiadu przed kamerami (ONS)

Meghan Markle, odkąd "wypisała" się z rodziny królewskiej i wyprowadziła za ocean, rzadko decyduje się na publiczne wyjścia i raczej nie udziela wywiadów. Tym razem zrobiła wyjątek. W sieci pojawiła się zapowiedź jej rozmowy z Glorią Marie Steinem, amerykańską dziennikarką i feministką. Meghan zaprosiła kamery do swojego ogrodu.

Zobacz także: Meghan i Harry kupili nowy dom

- Meg, witaj w domu. Tak się cieszę, że jesteś - zaczęła dziennikarka.

- Dziękuję. Ja też się cieszę z wielu powodów - przyznała Meghan, która niedawno przeprowadziła się do nowej rezydencji w Santa Barbara z Harrym i synem Archiem.

Rozmowa pań dotyczyła praw kobiet i nadchodzących wyborów prezydenckich w USA.

- Ludzie zapominają, jak ciężko kobiety takie jak ty, i wiele innych przed tobą, walczyłyście o to, żebyśmy były tam, gdzie jesteśmy teraz - powiedziała Markle.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

- Jeśli nie głosujesz, nie istniejesz - odpowiedziała Steinem, a Meghan przytaknęła. - To jedyne miejsce, w którym wszyscy jesteśmy równi. Kabina do głosowania.

Wywiad miał miejsce w pięknym ogrodzie Meghan. W tle widać fragment domu oplecionego bujną roślinnością. To nietypowy krok jak na byłą księżną, która pilnie strzeże swojej prywatności.

Fani zwrócili uwagę na jeszcze jedną rzecz. Od jakiegoś czasu dużo mówi się o tym, że Meghan jest w kolejnej ciąży. Na nagraniu usiadła jednak w taki sposób, by zasłonić brzuch. Jeżeli jest w ciąży, na potwierdzenie będziemy musieli jeszcze poczekać. Ale zdaje się, że tym nagraniem Meghan tylko podkręci plotki na swój temat.

Autor: KBS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić