Michał Wiśniewski martwi się o dziecko. Pokazał, co zrobił jego syn

17

Xavier Wiśniewski, najstarszy syn czerwonowłosego artysty, próbuje swoich sił w muzyce. Ostatnio wypuścił singiel "Mgła". Michał Wiśniewski uznał, że musi się odnieść do jego treści.

Michał Wiśniewski martwi się o dziecko. Pokazał, co zrobił jego syn
Michał Wiśniewski (AKPA)

Michał Wiśniewski ma piątkę dzieci. Pierwszy z nich to Xavier, który urodził się w 2002 roku. Chce on iść śladem ojca i próbuje swoich sił w muzyce.

Xavier upodobał sobie hip-hop. Niedawno wydał singiel "Mgła". Treść tego utworu zaniepokoiła jego ojca Michała.

Zapytałem nawet Xaviera, czy chce, abym go publikował, bo to będzie trudny post. Zgodził się, więc to robię - pisze Michał Wiśniewski na Instagramie.

Michał Wiśniewski zaniepokojony. Czy słusznie?

Ojciec Xaviera jest zaniepokojony tym, że we "Mgle" śpiewa o śmierci, strachu czy ucieczce. Utwór ma depresyjny charakter.

Dzieci coraz szybciej dojrzewają i nakręcają się coraz to młodszymi idolami, którzy wiedzą wszystko najlepiej, stając się dla nich wyrocznią i wzorem. Tak wiem, my też takowych mieliśmy, ale zastanawiam się, czy to rozkminianie na drobne nie wprowadzi nas i naszych dzieci w niespodziewane kłopoty, które mogą ni stąd, ni zowąd doprowadzić do sytuacji, w której na reakcję może być za późno - pisze założyciel "Ich Troje".
Zobacz także: wisniv - Mgła

Tak natomiast puentuje swoje przemyślenia: "wiem, że jest w szczęśliwym związku, że niczego mu nie brakuje, ale jeśli jest choć w części prawdziwy, to chyba mam prawo czuć się zaniepokojony?" - pyta na koniec.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić