Michał Wiśniewski rozbił bank. Żona ujawnia, jak woła na małego Falco

35

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Najmłodszy syn lidera Ich Troje, mały Falco Amadeus, przyszedł na świat 29 stycznia 2021 roku. Obecna żona wokalisty zdradziła, jak gwiazdor zwraca się do dziecka.

Michał Wiśniewski rozbił bank. Żona ujawnia, jak woła na małego Falco
Michał Wiśniewski rozbił bank. Żona ujawniła, jak gwiazdor zwraca się do syna (AKPA, AKPA)

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Lider Ich Troje ma bardzo dużą, patchworkową rodzinę. Był żonaty również pięć razy. Jednak pierwsze pociechy Wiśniewskiego przyszły na świat, gdy gwiazdor był w drugim związku małżeńskim.

Xavier Michał i Fabienne Marta to pierwsze dzieci Michała Wiśniewskiego. Ich mamą jest Mandaryna. Z drugiego małżeństwa z Anną Świątczak, lider Ich Troje ma córkę Etiennette i Vivienne.

Piątym, najmłodszym członkiem patchworkowej rodziny jest Falco Amadeus. Chłopiec przyszedł na świat na początku 2021 roku. Jest owocem miłości Michała Wiśniewskiego i jego małżonki Poli. To właśnie ona zdradziła, jak jej czerwonowłosy mąż zwraca się do najmłodszego potomka.

Michał Wiśniewski rozbił bank - tak zwraca się do syna Falco

Pola Wiśniewska zdradziła, jak członkowie rodziny zwracają się do małego Falco Amadeusa. Okazuje się, że ich kreatywność jest niesamowita. Bank rozbił jednak sam Michał Wiśniewski.

Dzieci zdrabniają imię Falco na wiele sposób. Słyszeliśmy już Falcia, Falciś, Falcuś, Faluś. Są też poważne odmiany jak: Falencjusz i Falcosław. Ja najczęściej mówię Falcunia a Michał? Michał po prostu… Schatzilein! - napisała Pola na Instagramie.

Co oznacza tajemnicze słowo "Schatzilein"? Można je przetłumaczyć jako "kochanie". Określenie to pochodzi z języka niemieckiego, którego Michał Wiśniewski jest fanem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo": Michał Wiśniewski BRONI wokalu Karoliny Pisarek: "Ja się cieszę, że to jest NIEDOSKONAŁE"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić