Michał Wiśniewski zabrał głos ws. imienia dla dziecka. Wymowne słowa

5

Michał Wiśniewski za kilka miesięcy ponownie zostanie ojcem. Wszystko za sprawą tego, że jego piąta żona Pola Wiśniewska jest w ciąży. Wokalista został już zapytany o to, jakie imię otrzyma jego szósty potomek.

Michał Wiśniewski zabrał głos ws. imienia dla dziecka. Wymowne słowa
Michał Wiśniewski (Inne, AKPA)

Michał Wiśniewski informację o ciąży Poli poznał podczas swoich 50. urodzin. Były one połączone z odnowieniem przysięgi małżeńskiej.

Wiśniewska podarowała mu w prezencie zdjęcie z pozytywnym testem ciążowym. Nieco później fotografia obiegła media społecznościowe.

Wyszło też na jaw, że Pola nie najlepiej znosi ciążę. - Szczerze? Miało być pięknie, a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest - oznajmiła na Instagramie.

Również Wiśniewski w rozmowie z Pomponikiem również podkreślił, że jego małżonka "trudno znosi ciążę". Następnie zaznaczył, że jest dumny ze swoich dzieci.

Ja jestem po prostu dumny ze swoich dzieci (...) z tego, jak się zachowują, do czego dochodzą. Ostatnio się poryczałem, jak dostałem od Fabienne (córka Mandaryny i Michała) legitymację Akademii Sztuk Pięknych. Coś mi się w życiu bardzo udało - ocenił.

Michał Wiśniewski mówi o imieniu szóstego potomka

Wiśniewski zabrał też głos na temat imienia dla szóstego dziecka. Zdradził, że nie będzie ono odbiegać od tych, które mają jego poprzednie pociechy - te imiona są dość oryginalne, tj. Fabienne, Xavier, Etienette Anna, Vivienne Vienna oraz Falco Amadeus.

Nie wiem, czy nie miałbyś więcej do powiedzenia w tym temacie, gdybym nagle powiedział, że to będzie Zdzisława. W moim przypadku to imię nie jest normalne - powiedział piosenkarz w rozmowie z Pomponikiem. - Myślę, że jak dowiemy się jaka płeć, wtedy będę się zastanawiał, ale myślę, że nie będzie odbiegać od moich wspaniałych dzieciaków - dodał artysta.

Wiśniewski nie ukrywa, że jedna rzecz go niepokoi. Chodzi o to, że gdy jego szóste dziecko będzie wchodzić w okres dorosłości, on będzie mieć już 68 lat.

Zobacz także: "Największe beztalencie na polskim tronie". Sekret jednego z najgorszych królów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić