Mikołaj Roznerski zdradził, ile zarabia w "Na dobre i na złe"

4

Mikołaj Roznerski występuje w roli policjanta Piotra Korbana w popularnym serialu "Na dobre i na złe". Aktor na Instagramie Marty Żmudy Trzebiatowskiej - koleżanki z planu, zdradził ile zarabia w serialu.

Mikołaj Roznerski zdradził, ile zarabia w "Na dobre i na złe"
Mikołaj Roznerski. (Instagram)

Mikołaj Roznerski odgrywa rolę inspektora w nowym sezonie "Na dobre i na złe". W najnowszych odcinkach, które będą emitowane po wakacjach Piotr Korban będzie jedną z głównych postaci w serialu. Roznerski będzie podrywał serialową Hanię Sikorkę, którą gra Marta Żmuda Trzebiatowska.

W relacji na Instagramie aktorzy często zamieszają ujęcia zza kulis. Marta Żmuda Trzebiatowska w ostatnich swoich nagraniach żartobliwie mówi o Roznerskim, który zdaniem aktorki nic nie musi robić na planie, tylko leżeć.

Patrzcie kogo mu tu mamy i kto ma w sobotę dobrze? Od rana leży, od rana sceny na leżąco! Tak to można żyć! Rozmawiamy z Olą, że to jest naprawdę bezczelne mieć taką scenę jak Roznerski... - mówi na nagraniu Hania z "Na dobre i na złe".

"Leży i jeździ tylko, wożą go!" - dodała Aleksandra Hamkało wcielająca się w role Julki Burskiej. "I on za to bierze kasę. I to ile" - dodała Żmuda Trzebiatowska.

W kolejnych nagraniach aktorki tłumaczą się, że tak naprawdę nie obchodzi je, ile zarabia ich kolega z planu.

Nie, ale tak serio to nie wiemy ile Mikołaj zarabia... - podkreśla Hamkało. W ogóle nas to nie interesuje - dodała Żmuda Trzebiatowska.

Do rozmowy włączył się sam Mikołaj Roznerski, który wprost wyznał, ile zarabia w serialu "Na dobre i na złe".

Ja to za darmo robię! Z miłości, do sztuki, do serialu, do naszego zawodu. Dla Was to robię! - wyznał aktor.

Ciężko wierzyć w słowa aktora, jednego można być pewnym, na planie serialu panuje przyjacielska i zabawna atmosfera, co udowadniają zamieszczone w sieci nagrania.

Zobacz także: Roznerski o krytyce ze strony Blanki Lipińskiej: "Nie każ mi tego komentować"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić