Doda jest w ciąży? Przyłapano ją w aptece, kupiła test ciążowy

79

Doda niedawno gościła swojego amerykańskiego przyjaciela - Maksa Hodgesa. Wspólnie pojechali na Mazury i doskonale bawili się w stolicy. Po jego wyjeździe wokalistka została przyłapana na kupowaniu testu ciążowego.

Doda jest w ciąży? Przyłapano ją w aptece, kupiła test ciążowy
Doda kupowała test ciążowy. (AKPA)

Doda zaskoczyła, obwieszczając kilka tygodni temu, że zamierza rozwieść się z Emilem Stępniem. Chociaż jej małżeństwo się rozpadło, wokalistka nie może narzekać na samotność i nudę. W ostatnim czasie miała towarzystwo.

Doda spędziła tydzień z przyjacielem

Do Europy przyjechał jej amerykański przyjaciel - Max Hodges. Celebryta jest po trosze aktorem i modelem, chociaż pracę zaczynał w portalu plotkarskim. Brał także udział w programach typu reality show.

Doda spędziła ze swoim przyjacielem cały tydzień. Oboje pojechali na Mazury, gdzie nocowali w domku przy samym jeziorze. Para dokładnie zwiedziła także Warszawę. Oboje wydawają się być ze sobą bardzo blisko.

Doda zaprzecza plotkom, że cokolwiek łączy ją z przystojnym Amerykaninem. Jak donosi Super Express po wyjeździe Hodgesa Doda udała się na zakupu do apteki, gdzie zaopatrzyła się w test ciążowy.

Gwiazda ukryła zakup w reklamówce, jednak paparazzi zdążyli wszystko uchwycić na zdjęciach. Po wyjściu z apteki Doda udała się na lody.

Zobacz także: Samuela Górska: "Nie chcę LGBT, nie chcę żydostwa!"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić