Mocna odpowiedz Qczaj na wpis Kaczorowskiej. Był wściekły

68

Popularny trener Qczaj odniósł się do kontrowersyjnych słów Agnieszki Kaczorowskiej. Chociaż przyznał, że bardzo lubi aktorkę to jej wpis na temat mody na brzydotę "był najbardziej ch***wym, jaki kiedykolwiek powstał".

Mocna odpowiedz Qczaj na wpis Kaczorowskiej. Był wściekły
Qczaj nie przebierał w słowach komentując wpis Agnieszki. (Instagram)

Agnieszka Kaczorowska w niedzielę umieściła na Instargramie wpis na temat "mody na brzydotę". Aktorka napisała w nim, że w obecnych czasach ludzie popadają ze skrajności w skrajność i po modzie na idealne piękno, przyszła moda na niedbalstwo. Uderzyła także w ruch bodypositive.

Qczaj dołącza do krytykujących Agnieszkę Kaczorowską

Pod postem natychmiast pojawiło się dziesiątki komentarzy. Większość osób uznała, że aktorka odnosi się jedynie do piękna zewnętrznego i skrytykowało mocne słowa. Chociaż Kaczorowska próbowała się później wybronić tłumacząc, że miała na myśli przede wszystkim rozwój i piękno wewnętrzne to zdążyło się już zebrać grono celebrytów, którzy podłączyli się do afery.

I tak wpis skomentowali już: Karolina Korwin Piotrowska, Maffashion, Joanna Okuniewska czy też Maja Staśko. Teraz do tej grupy dołączył Qczaj, który dzień po całej aferze podzielił się własną refleksją. Trener opublikował filmik, w którym przyznał, że Agnieszkę lubi, ale jej wpis jest bardzo szkodliwy. "Czuj się pięknie niezależnie od stanu lub "niestanu", w którym w tym momencie jesteś, doceniaj za każdy, nawet najmniejszy krok!" - dopisał.

Czytaj także: Modelka oszukała fanów, burza w sieci. Wszystko przez to zdjęcie

Przeczytałem ten post i zastanawiam się, jak się do tego ustosunkować. Chciałbym się wznieść na wyżyny swojej inteligencji, elokwencji i bystrości, ale mi się k***a nie chce. Jest to jeden z najbardziej ch***wych postów, jakie powstały w internecie - napisał Qczaj.

Trener zaapelował także do obserwujących, aby odnaleźli miłość do siebie i bardziej siebie doceniali. "Czuj się pięknie niezależnie od stanu lub "niestanu", w którym w tym momencie jesteś, doceniaj za każdy, nawet najmniejszy krok!" - dopisał.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Psy spały przed obiektywem kamery w domu. Nagle stało się coś zaskakującego
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić