Monika Miller musi się z tym mierzyć. Wstrząsające słowa

22

Monika Miller nie unika tematów, których większość celebrytów absolutnie nie chce poruszać. Podczas rozmowy z Pomponikiem gwiazda bardzo mocno się otworzyła. Opowiedziała o atakach paniki, z którymi się mierzy.

Monika Miller musi się z tym mierzyć. Wstrząsające słowa
Monika Miller (Licencjodawca, AKPA)

Monika Miller karierę zaczynała w roli fotomodelki. Wnuczka Leszka Millera ma na swoim koncie choćby odważne sesje fotograficzne, które przyniosły jej niemały rozgłos.

27-latka wystąpiła w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tam nie tylko szlifowała swoje umiejętności i powiększała grono fanów, ale także walczyła z chorobą, o czym postanowiła opowiedzieć w rozmowie z Pomponikiem.

To jest niezwiązane z tym, co się dzieje na planie, tylko to jest bardziej związane z taką moją samodyscypliną, że wszystko musi być idealne. A co jeżeli nie będzie idealne? Wtedy milion myśli na minutę - zaznaczyła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Miller: "Zrozumiałam, jak wielką funkcję seks pełni w związku"

Miller ujawniła również, że ataki paniki doskwierają jej w najmniej spodziewanych momentach. Najmocniej jest na nie narażona wtedy, kiedy "zjada ją" stres.

To jest takie uczucie jak... hmmm... Jesteś na górze, dosłownie na górze i patrzysz w dół. Jest taki strach i nagle zapadasz się, spadasz, ale w ostatniej chwili odsuwasz się do tyłu. I to jest takie uczucie "zaraz, boże, zginąłbym" - wyznała wnuczka byłego premiera.

Ataki paniki potrafią zepsuć jej dzień

Wyznanie Moniki Miller należy uznać za wstrząsające. Celebrytka nie ukrywa, że ataki paniki potrafią dawać się we znaki tak mocno, że... pochłaniają cały dzień.

To jest ryzykowne, bo czasami, jak chce przeczekać taki atak, który jest akurat mocny, to to może być atak, za atakiem, za atakiem... To może trwać nawet cały dzień - podsumowała Monika Miller.

Gwiazda ujawniła też, że nie lubi, gdy inni zbyt mocno przejmują się jej problemami. Woli w ciszy i spokoju radzić sobie z atakami.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić