Monika Miller w końcu się otworzyła. To dlatego zerwała z chłopakiem

31

Rok temu Monika Miller wyjawiła, że jest zakochana. Niestety, jej związek nie przetrwał próby czasu. Teraz wnuczka Leszka Millera postanowiła opowiedzieć o przyczynie zerwania z chłopakiem.

Monika Miller w końcu się otworzyła. To dlatego zerwała z chłopakiem
Monika Miller (AKPA)

Monika Miller do tej pory pojawiała się w serialu "Gliniarze" i w "Tańcu z gwiazdami". A cała Polska usłyszała o niej wtedy, gdy były premier Leszek Miller pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie z wnuczką.

Miller zajmuje się nie tylko aktorstwem. Jej wielką pasją jest także muzyka. Celebrytka pracuje nad debiutanckim albumem.

Tymczasem jej życie prywatne nie jest usłane różami. Zmaga się z problemami zdrowotnymi, a ponadto nie wyszło jej w miłości - związek Moniki się rozpadł.

Ja postanowiłam przerwać tę relację - powiedziała Pomponikowi.

- Minęło pół roku, a on ciągle do mnie pisze. Nie powiem, że jakoś to przeżywam, ale jest mi bardzo szkoda i bardzo mi przykro, że tak wyszło. Ja bardzo nie lubię być odpowiedzialna za cierpienie kogoś innego, tym bardziej osoby, która jest lub była mi bliska - dodawała Miller.

Nie są już razem. Co stanęło na przeszkodzie?

Monika Miller nie ukrywa, że jej partner nie był zadowolony z tego, że postanowiła z nim zerwać. Okazuje się, że wpływ na taką decyzję miała m.in. praca, która dla wnuczki byłego premiera jest niezwykle ważna.

Kocham pracować i zauważyłam, że niestety nie ma, przynajmniej w tym momencie, miejsca na związek. Nie mam czasu się skupiać na związku - zaznaczyła Miller.
Zobacz także: Domowy chleb żytni. Sposób na tańszą i zdrowszą alternatywę dla sklepowej drożyzny
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić