Monika Olejnik wskoczyła Żebrowskiemu na ręce. Są zdjęcia!

32

Monika Olejnik to jedna z najsłynniejszych polskich dziennikarek. Od lat występuje w telewizji, a przy okazji bywa na salonach przez co zna mnóstwo osobistości. Okazuje się, że utrzymuje świetne relacje z aktorem Michałem Żebrowskim. Wskoczyła mu nawet na ręce!

Monika Olejnik wskoczyła Żebrowskiemu na ręce. Są zdjęcia!
Monika Olejnik wskoczyła Żebrowskiemu na ręce. Są zdjęcia! (AKPA, AKPA)

Nie od dziś wiadomo, że Monika Olejnik to miłośniczka kultury i sztuki. Uwielbia odwiedzać galerie sztuki, a podczas zagranicznych podróży stawia na czas międzynarodowych festiwali. Tym razem wybrała jednak polskie podwórko i odwiedziła jeden ze stołecznych teatrów.

Monika Olejnik pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Dziennikarka wybrała się do Teatru 6. piętro w Warszawie. Instytucja zlokalizowana jest w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie przyciąga publiczność nie tylko ciekawymi spektaklami, ale również gwiazdorską obsadą.

Olejnik wybrała się na sztukę Patricka Marbera pod tytułem "Bliżej". W obsadzie występuje Mateusz Damięcki, Pola Gonciarz, Aleksandra Popławska i Michał Żebrowski. To właśnie ostatniemu aktorowi słynna dziennikarka TVN24 postanowiła wskoczyć na ręce. Zrobiła to po spektaklu, a zdjęciem pochwaliła się w sieci.

Monika Olejnik wskoczyła Żebrowskiemu na ręce. Są zdjęcia!

Monika Olejnik wskoczyła Michałowi Żebrowskiemu na ręce. Aktor objął dziennikarkę wystrojoną w czarną elegancką suknię. To z pewnością dość nietypowy widok i poza, w której zazwyczaj można zobaczyć popularnego aktora i dziennikarkę TVN24.

Imponujący krzyk miłości Michała Żebrowskiego w spektaklu "Bliżej". Sztuka Patricka Marbera w reżyserii Eugeniusza Konina z akcentem na miłość, bliskość, pożądanie - pisze Monika Olejnik.

Pod postem pojawiły się komentarze innych sław. Sam Żebrowski zareagował na fotografie serduszkami. Internauci zareagowali na zdjęcie bardzo entuzjastycznie dodając brawa, serduszka i całusy. Większość stwierdziła, że z miłą chęcią zobaczy ten spektakl.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Monika Olejnik o niepokojach związanych z sytuacją polityczną
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić