Po Chodakowskiej się tego nie spodziewaliście! "Możesz jeść, co tylko chcesz"

7

Ewa Chodakowska to jedna z najsłynniejszych polskich trenerek fitness. Słynie z promowania zdrowego stylu życia, a zwłaszcza aktywności fizycznej. Jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła sprzedawać płyty z autorskimi treningami. Teraz zabrała głos na temat odżywiania. Tego po Chodakowskiej się nie spodziewaliście!

Po Chodakowskiej się tego nie spodziewaliście! "Możesz jeść, co tylko chcesz"
Po Chodakowskiej się tego nie spodziewaliście! "Możesz jeść co tylko chcesz" (AKPA, AKPA)

Gubienie zbędnych kilogramów to często ogromne wyzwanie. Zwłaszcza, jeśli musimy zgubić naprawdę sporo. Nie ma co się zrażać i warto małymi kroczkami dążyć do swojego celu. Aktywność fizyczna i zmiana nawyków żywieniowych mogą zdziałać cuda.

Zdrowy tryb życia promuje właśnie Ewa Chodakowska. Trenerka fitness od lat zachęca kobiety to ruchu i odpowiedniego odżywiania. Właśnie dlatego jej najnowszy wpis może zaskoczyć wielu. Choć zazwyczaj namawiała do stosowania diety, tym razem zakomunikowała światu na Instagramie: - Możesz jeść co tylko chcesz - czytamy we wpisie.

Chodakowska dodała nagranie, w którym pojawiają się plansze z napisami: - Potrawy, których unikam żeby być szczupłą! Pie***yć to! Jedzenie jest przyjemnością! - komunikuje uśmiechnięta Chodakowska. O co chodzi?

Okazuje się, że gwiazda fitnessu cieszy się, że "mijają czasy monotematycznych diet", a także "wykluczania całych gam produktów, obcinania kalorii do minimum, wyrzutów sumienia związanych z jedzeniem, czy katorżniczych treningów, żeby na posiłek sobie zasłużyć".

Jedzeniem trzeba się cieszyć… oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku. Możesz jeść co tylko chcesz i ciągle cieszyć się wspaniałymi rezultatami! Popraw swoje relacje z jedzeniem - zamiast się go bać, a co gorsza pozwolić mu kontrolować swoje życie, zacznij je celebrować! - radzi Ewa Chodakowska.

Chodakowska zdradziła, że potrawy, których unika absolutnie nie istnieją. Mimo to stara się uważać na to, co je, ale kluczowa jest ilość. Od czasu do czasu nawet jej zdarzy się tłuściutka pizza z ciągnącym się serem.

Rzecz jasna, nie toleruje śmieciowego żarcia.. ale żeby sobie odmawiać, dobrej pizzy na cienkim cieście, z ciągnącym się serem i świeżymi warzywami, burgera z najwyższej jakości produktów.. makaronów.. deserów czekoladowych etc.. ooo! co to to nie!
Zobacz także: Ewa Chodakowska: "Jestem tytanem pracy"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić