Monika Richardson pokazała zdjęcia z basenu. "Czuję się gotowa"

2

Monika Richardson już jakiś czas temu opuściła szeregi telewizji publicznej. Mimo wszystko nadal cieszy się sporym zainteresowaniem mediów i internautów. Ostatnio pokazała w sieci kolejne migawki ukazujące jej życie prywatne.

Monika Richardson pokazała zdjęcia z basenu. "Czuję się gotowa"
Monika Richardson (Licencjodawca, AKPA)

Monika Richardson ogromną popularność zyskała dzięki pracy w Telewizji Polskiej. W pewnym momencie postanowiła jednak opuścić jej szeregi.

Mimo to stara się utrzymywać kontakt ze swoimi fanami. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie opublikowała fotki z wizyty na basenie.

Richardson pokazała, jak pływała. Ujawniła poza tym, że udała się do sauny. Pod zdjęciami zadeklarowała, że jest gotowa na kolejne wyzwania.

Elo, moi mili! Czelendż trwa! Jak Wam idzie? Ja dzisiaj przepłynęłam tylko 300 m, ale i tak, po saunie i chłodnym prysznicu czuję się gotowa na wtorek. Miejcie fajny dzień! - napisała Monika na Instagramie.

W komentarzach odezwało się wielu internautów. "Ma pani piękną figurę. Jest pani bardzo zgrabna, do pozazdroszczenia", "Fajny dzień byłby z tobą", "Super Moniko", "Super wygląd", "Makijaż na tak pięknej twarzy jest zbędny. Wygląda pani ślicznie bez niego" - możemy przeczytać pod zdjęciami Richardson.

Kim jest Monika Richardson?

Monika Richardson urodziła się 25 kwietnia 1972 roku we Wrocławiu. Studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim.

W 1995 roku rozpoczęła kooperację z TVP. Była prowadzącą, autorką i współautorką programów rozrywkowych.

W 2012 roku pojawiała się natomiast na antenie TTV. Współprowadziła tam program "Raz lepiej, raz gorzej". W latach 2013-2019 spełniała się natomiast w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Wielka woda": Żulewska i Schuchardt wspominają powódź tysiąclecia. "Obserwowaliśmy ślady, które zostawiła po sobie woda"

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić