Nagranie z Cichopek i Kurzajewskim. Już wtedy było widać?

34

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są nie tylko razem prowadzą program "Pytanie na śniadanie", są również parą w prywatnym życiu. Jakiś czas temu na TikToku "PnŚ" został opublikowany filmik z nimi w roli głównej. W tamtym czasie ich związek nie był jeszcze publicznie potwierdzony. Jednak wprawne oko mogło dostrzec, że tych dwoje rozumie się doskonale, nie jak zwykli koledzy z pracy.

Nagranie z Cichopek i Kurzajewskim. Już wtedy było widać?
Ani Kasia Cichopek, ani Maciej Kurzajewski nie wyjawili jednak, jak długo trwa ich związek (FORUM, Forumgwiazd)

Cichopek i Kurzajewski ujawnili swój związek 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to od jakiegoś czasu najbardziej komentowana para polskiego show-biznesu. Para ujawniła swój związek dokładnie w dniu 40. urodzin Kasi Cichopek. Wcześniej jednak była żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz wyjawiła wszystkim, że jej były mąż przebywa w Izraelu właśnie z Katarzyną Cichopek. Kobieta powiedziała również, że jej zdaniem, ich związek trwa od 2019 roku. 

Ani Kasia Cichopek, ani Maciej Kurzajewski nie wyjawili jednak, jak długo trwa ich związek. Niemniej jednak od momentu ujawnienia ich relacji, media obserwują niemal każdy ruch pary. Pod koniec września na TikToku "Pytania na śniadanie" opublikowany został filmik z udziałem Cichopek, jak i Kurzajewskiego, na którym para bawiła się w zgadywankę. 

W tamtym momencie Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski byli już razem, ale wówczas tylko spekulowano o łączącej ich relacji. Cóż, po obejrzeniu wideo, jakie trafiło na TikToka "Pytania na śniadanie" we wrześniu, nikt chyba nie powinien mieć wątpliwości, że tych dwoje łączy coś więcej niż zwykła znajomość z pracy.

Na filmiku, gdzie para zgadywała hasła na literę "K", oboje tryskali humorem i wręcz znakomicie się uzupełniali. 

Widać, że Cichopek i Kurzajewski rozumieją się bez słów, a na dodatek doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Od momentu ogłoszenia związku Cichopek i Kurzajewskiego, fani zaczęli również przeglądać komentarze zamieszczane przez parę w sieci kilka miesięcy temu. Wówczas internauci dostrzegli, że Kurzajewski składał Marcinowi Hakielowi, byłemu partnerowi Cichopek, życzenia. Według tego, co powiedziała była żona Kurzajewskiego, już wtedy Kurzajewski był w związku z Kasią Cichopek.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Cichopków
Autor: WEG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić