aktualizacja 

Nagranie zza kulis TVP. Spójrzcie na stopy Cichopek

332

Na oficjalnym profilu Telewizji Polskiej na TikToku "Bądźmy razem TVP" zamieszczono taneczne nagranie z udziałem m.in. prowadzących "Pytanie na śniadanie" Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Taniec tak porwał aktorkę, że aż... zgubiła buty.

Nagranie zza kulis TVP. Spójrzcie na stopy Cichopek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (TikTok)

Katarzyna Cichopek od 2020 r. jest jedną z prowadzących program "Pytanie na śniadanie", który jest emitowany w TVP. Od kiedy gwiazda serialu "M jak miłość" poznała swojego męża, pokochała taniec.

Nie bez znaczenia jest fakt, że aktorka poznała Marcina Hakiela, który jest zawodowym tancerzem na planie programu "Taniec z gwiazdami".

Na prywatnym profilu Cichopek znajdziemy wiele nagrań, na których możemy podziwiać zdolności taneczne gwiazdy TVP. Swoimi umiejętnościami aktorka pochwaliła się także na oficjalnym profilu Telewizji Polskiej na TikToku "Bądźmy razem TVP". Kanał ten obserwuje już ponad 193 tys. internautów.

W ostatnim filmiku możemy zobaczyć m.in. prowadzących "Pytanie na śniadanie" Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. "W Pytaniu na Śniadanie zawsze dobra atmosfera" - napisało pod nagraniem.

Główną rolę w krótkim filmiku odegrała jednak aktorka. Kasia Cichopek stworzyła układ taneczny do utworu Justina Wellingtona "Iko Iko (My Bestie)". Taniec, który eksponował idealne ciało prezenterki, okazał się na tyle wymagający, że Kasia Cichopek zdecydowała zatańczyć bez butów. Jak oceniacie efekty?

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Katarzyna Cichopek tlumaczy się z wpadki: "Rozmowa skręca w humorystyczny ton"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić