Marcela Banaszczyk| 
aktualizacja 

Najwierniejsze żony noszą te imiona. Sześć na liście

230

Zawsze staną murem za swoim partnerem, nigdy nie będą w niego wątpić, a już na pewno nie zdradzą. Taka żona to dla wielu mężczyzn prawdziwy skarb. Po czym poznać taką kobietę? Mówią, że zdradzi ją imię.

Najwierniejsze żony noszą te imiona. Sześć na liście
Wiele osób wierzy, że imiona determinują cechy charakteru (Adobe Stock, Nikola Trifunovic)

Bez zaufania związek nie może istnieć, zwłaszcza małżeński, bo to już etap na tyle poważny, że wymaga odwagi w podejmowaniu decyzji. Wielu marzy o żonie, która nie tylko będzie kochająca i dobra, ale przede wszystkim wierna.

Mężczyźni niewielu rzeczy na świecie boją się tak bardzo jak zdrady, a szczególnie zdrady ze strony najbliższej, najbardziej zaufanej osoby. Często łamią sobie głowy, jak znaleźć właśnie taką idealną partnerkę.

Wiele osób wierzy, że wystarczy zwrócić uwagę na imię potencjalnej kandydatki na żonę. Ile w tym prawdy? Sami oceńcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Imiona inspirowane nazwami kwiatów

Imię prawdę ci powie

Mijają wieki, a wiara w niezwykłą moc imion nie słabnie. Wielu uważa, że imiona mówią sporo o cechach charakteru i predyspozycjach danego człowieka. Przekonują o tym rodzice, którzy wybierając imię dla dziecka, kierują się nie tylko jego brzemieniem, ale i znaczeniem.

To przeświadczenie znajduje też odbicie w rozmaitych dowcipach czy stereotypach. Wiemy, że Jasie nie grzeszą rozumem, a Zośki są humorzaste. A które imiona łączą się z wiernością? Najwyższy czas to sprawdzić.

Poznaj imiona najwierniejszych kobiet. Czy znasz którąś z nich?

Julia to romantyczka, jakich mało. Pragnie się zakochać raz na całe życie, dlatego nie wdaje się w przelotne znajomości. Czeka na tego jedynego, nie pragnie się rozmieniać na drobne. Gdy już go znajdzie, zostaje doskonałą żoną. Jest wzorem wierności i czułości. Julia ufa swojemu partnerowi bezgranicznie i oczekuje tego samego.

Nawet jeśli o mężu Katarzyny będą krążyć różne plotki, ona nigdy w niego nie zwątpi. W związku najbardziej ceni sobie zaufanie i otwartość, dlatego z mężem mówią sobie wszystko, dzielą się każdą myślą i obserwacją. Kasie czują się w swoich związkach bezpiecznie, dlatego nawet przelotnie nie pomyślą o zdradzie.

Kobiety noszące imię Jadwiga to tradycjonalistki, którym nawet nie przyjdzie do głowy, że małżeństwo mogłoby nie przetrwać. Mąż jest jeden i na całe życie, dlatego warto o niego dbać i nie dawać mu powodów do zazdrości. Jadwiga nawet nie potrafiłaby tego zrobić, ponieważ w jej sercu i myślach jest tylko jeden mężczyzna – jej mąż.

Te żony są oparciem dla swoich mężów. Nigdy nie zdradzają

Agata wiele poświęci dla rodziny, o założeniu której marzy od wczesnej młodości. Gdy znajdzie odpowiedniego partnera, odda mu serce na wieczność i nigdy nawet nie pomyśli o żadnym innym mężczyźnie. Nie interesują ją zdrady i przygody, ponieważ w całości skupia się na budowaniu szczęśliwej przyszłości ze swoim wybrankiem.

Każda pani o imieniu Grażyna to prawdziwa kapłanka domowego ogniska. Zależy jej na stworzeniu domu, w którym wszyscy się kochają i darzą się zaufaniem. Nawet jeśli trafi jej się nie do końca idealny mąż, nigdy nie da mu tego odczuć. Ponieważ wierzy, że razem stanowią jedną drużynę – na dobre i na złe.

Danuta w każdej sytuacji jest dla swojego męża oparciem. Wierna, czuła i godna zaufania w każdych okolicznościach. Gdy Danuta zdecyduje się poślubić ukochanego, robi to z przekonaniem, że ich związek przetrwa całe życie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić