"Napadli na nią hieny Polacy". Smaszcz bez hamulców

21

Emocje po Eurowizji 2023 już opadły. Tymczasem Paulina Smaszcz postanowiła nawiązać do Blanki. Do instagramowego wpisu była żona Macieja Kurzajewskiego załączyła nagranie, które w zasadzie... ośmiesza reprezentantkę Polski na prestiżowym konkursie.

"Napadli na nią hieny Polacy". Smaszcz bez hamulców
Paulina Smaszcz, Blanka Stajkow (AKPA)

Paulina Smaszcz niejednokrotnie podkreślała, że wspiera kobiety. Deklarowała również, że zawsze będzie walczyć o to, by czuły się docenione.

Tym razem zabrała głos na temat Blanki Stajkow. Ta wokalistka zebrała ogromny hejt. Wielu osobom nie spodobało się to, że będzie bronić polskich barw podczas konkursu Eurowizji.

Blanka jednak zbyt mocno tym się nie przejęła. Poleciała do Liverpoolu, by wziąć udział w prestiżowym konkursie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Gilon o Caroline Derpienski: "Mam nadzieję, że to wkrętka i wymyśliła sobie postać"

Do jej zmagań z hejtem Smaszcz nawiązała w obszernym wpisie. "Niestety od początku już miała pod górę, bo napadli na nią jak hieny Polacy, samozwańczy krytycy i opiniotwórcy z d..., hejterzy, maruderzy, byle przywalić, byle upokorzyć, byle obrzydzić, byle wyśmiać. Nie szanujemy i nie wspieramy siebie wzajemnie, więc tym bardziej napadają na nią ci z zagranicy. Jak ma szanować obcy, jak swój od początku nie szanuje" - podkreśliła na Instagramie.

Definicja młodej polskiej kobiety w polskiej rzeczywistości SOLO BEJBA, jest od razu hejtowana, bo inna, bo każdy ocenia, bo przecież inni lepsi. Młode, polskie kobiety nie mają w naszej, polskiej rzeczywistości wsparcia, autorytetów i wzorców (...) Blanka podąża za trendami i zrobiła co mogła, ale jestem przekonana, że przy pomocy profesjonalistów, ludzi którzy uszanowaliby jej talent, młodość, predyspozycje, mogłaby iść własną drogą, z pomysłem na siebie, ze strategią i planami na przyszłość - dodała.

Paulina Smaszcz wyedytowała post. Internauci reagują

Do wpisu Paulina Smaszcz załączyła nagranie z Blanką w roli głównej. Ten krótki filmik w zasadzie... ośmiesza wokalistkę. Część internautów spostrzegła ponadto, że była żona Macieja Kurzajewskiego wyedytowała opis.

Opis tego filmiku PRZED edycją miał zupełnie inny wydźwięk. A mój komentarz chyba został usunięty - zauważyła jedna z internautek.
Skoro wspierasz Blankę, to po co zamieszczasz takie kompromitująca ją okropnie nienawistne filmiki? - spytał ktoś inny.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić