"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor dokonała cudu, spektakularna metamorfoza

28

Fani programu "Nasz nowy dom" z niecierpliwością czekają na powakacyjne odcinki. By to oczekiwanie nie było zbyt żmudne, warto przypomnieć sobie, jak spektakularnych przemian dokonywała Katarzyna Dowbor z ekipą.

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor dokonała cudu, spektakularna metamorfoza
Katarzyna Dowbor potrafi działać cuda (Facebook, akpa)

Z pewnością większość osób pamięta, jak wspaniale odmieniony został dom w Złotej Górze. Mieszkała w nim pani Teresa i jej wnuczka Zuzanna. Seniorka przed laty budowała go własnymi rękoma, w duecie z mężem.

Zuzia znalazła się pod opieką babci w wieku sześciu lat. Rodzinę spotkała wielka tragedia. Matka dziewczynki zmarła po roku od bolesnej diagnozy, a tatę Zuzanna widziała tylko raz. W programie wyznała, że więcej nie chciałaby się z nim spotykać.

Pani Teresa zaopiekowała się dziewczynką, choć warunków najlepszych nie miała. Razem zamieszkały w części wielorodzinnego domu. Dzieliły jeden pokój. Babcia spała na wersalce, a nastolatka - na rozkładanym fotelu.

Dom ogrzewany był starym piecem. Co gorsze, dach przeciekał, natomiast łazienka nie była dostosowana do niepełnosprawności pani Teresy.

"Nasz nowy dom". Niesamowita praca Katarzyny Dowbor i ekipy!

Katarzyna Dowbor uznała, że nie może przejść obok tego tematu obojętnie. Podjęła decyzję, że wspomoże rodzinę. Kobiety wyjechały do hotelu na wakacje, z kolei Dowbor i jej ekipa dokonali prawdziwego cudu. Dom zmienił się nie do poznania. Z rudery udało się stworzyć budynek, w którym aż chce się mieszkać. Efekty prac można podziwiać na poniższych zdjęciach.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić