MDO| 
aktualizacja 

Natalia Klimas w euforii. Urodziła drugie dziecko!

1

Natalia Klimas przeżywa niezwykle radosne chwile. To dlatego, że na świat przyszło jej drugie dziecko! Aktorka zdradziła płeć i imię.

Natalia Klimas w euforii. Urodziła drugie dziecko!
Klimas doczekała się drugiej córeczki (akpa)

Klimas już od jakiegoś czasu marzyła o tym, by powiększyć rodzinę. Niezwykle radosnym momentem była chwila, w której dowiedziała się, że po raz drugi jest w ciąży.

Do macierzyństwa przygotowywała się bardzo sumiennie. Świadczy o tym chociażby fakt, że postanowiła odrzucić atrakcyjną propozycję zawodową.

Okres ciąży relacjonowała w mediach społecznościowych. Fotografowała rosnący brzuch, a ponadto dzieliła się różnymi spostrzeżeniami dotyczącymi macierzyństwa.

"Mam ją!"

W końcu Natalia Klimas doczekała się narodzin drugiej córeczki (jest też mamą Zuzi). Gwiazda zdradziła, jakie imię będzie nosić jej drugie dziecko. W poście opublikowanym na Instagramie nie kryła euforii.

Jest! Mam ją! Hanka wreszcie jest z nami! 10/10, 53 cm i 3,2kg. Dziękuję z całego serca Profesor Marcie Szajnik i Dariuszowi Malczykowi. Za wsparcie, spokój i serdeczność. Szpital na Madalińskiego to miejsce narodzin i Zuzi i Hani. Jestem po stokroć wdzięczna. Dałyśmy radę. Nie wierzę w to wszystko!!!! - napisała rozemocjonowana Klimas.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić