HNM| 
aktualizacja 

Wielka afera. Dzika orgia, a na niej... europoseł!

105

Służby z Brukseli dostały powiadomienie o głośnej imprezie, która, rzecz jasna, w dobie pandemii, odbywała się nielegalnie w jednym z barów. Po przyjechaniu na miejsce funkcjonariusze zorientowali się, że impreza połączona jest z seksualnymi orgiami. Jednym z uczestników "zabawy" był europoseł!

Wielka afera. Dzika orgia, a na niej... europoseł!
(Getty Images, Wikimedia Commons)

W barze przy Rue des Pierres w samym centrum stolicy Europy zorganizowano seksparty, w którym wzięło udział około 25 uczestników. Na imprezę przybyli głównie mężczyźni.

Dziennik "Het Nieuwsblad" dopytał prokuraturę w Belgii o interwencję służb w związku z zorganizowanym seksparty. Informacje o nielegalnym zgromadzeniu okazały się prawdziwe. Prokuratura potwierdziła, że zdarzenie miało miejsce.

Co jednak najbardziej zaskakujące, jak podaje dziennik "La Dernière Heure", wśród uczestników były osoby publiczne. Między innymi kilku znanych dyplomatów, a także... europoseł József Szájer. Tak jak innych uczestników imprezy, zatrzymano go i przesłuchano.

Uczestnicy zostali także ukarani mandatami, bowiem złamali zakazy związane z koronawirusem. W związku z pandemią w Belgii, jak w wielu innych krajach, nie wolno brać udziału w tak licznych zgromadzeniach.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić