aktualizacja 

Natalia Oreiro już nie mieszka w Rosji. Pochwaliła się nowym zajęciem

Niespełna pół roku temu Natalia Oreiro chwaliła się, że otrzymała rosyjskie obywatelstwo, a jeszcze pod koniec lutego brała udział w nagraniach do rosyjskiego programu rozrywkowego. Po wybuchu wojny zmieniła plany, a teraz pochwaliła się nowym zajęciem.

Natalia Oreiro już nie mieszka w Rosji. Pochwaliła się nowym zajęciem
Natalia Oreiro nie popiera wojny w Ukrainie. (AKPA, AKPA)

Natalia Oreiro kilka miesięcy temu przyjęła rosyjskie obywatelstwo. Po raz pierwszy odwiedziła Rosję już w 2001 roku i przez kolejne lata powtarzała, że jest zauroczona tym krajem i jego kulturą. W 2018 roku napisała nawet piosenkę "Russia with Love".

Natalia Oreiro już nie przebywa w Rosji

Podróżuję tak dużo i mam tak wiele więzi z Rosją, że zapytano mnie, czy może chciałbym to sformalizować i dostać obywatelstwo. Powiedziałam, że będzie to zaszczyt dla mnie. Złożyłam dokumenty, o które mnie poproszono - powiedziała rok temu Oreiro, cytowana przez tsss.com.

Jak wynika z wpisów gwiazda jeszcze pod koniec lutego była w Rosji. Po wybuchu wojny musiała wyjechać i wróciła do swojej ojczyzny - Urugwaju. Na Instagramie pochwaliła się, czym będzie się teraz zajmować.

Oreiro została prowadzącą hitowego "The Voice" w Urugwaju ("La Voz Uruguay"). Co więcej, będzie także częścią argentyńskiej edycji "Masked Singer". Na Instagramie pokazała krótkie nagrania pochodzące z planu nowego show "La Voz".

Gwiazda wciąż zamieszcza wpisy w języku rosyjskim, ale już na początku konfliktu wyraziło jasno, że nie popiera ataku. Na swój instagramowy profil dodała dwa zdjęcia, na których widoczne są tylko napisy po hiszpańsku i rosyjsku. Jeden z nich to "Pokój" a drugi "Nie dla wojny". W obu postach wyłączyła możliwość dodawania komentarzy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Propozycja misji pokojowej w Ukrainie. Wiceminister zdradza szczegóły
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić