aktualizacja 

Polacy ją uwielbiali. Gwiazda i jej syn mają nowe obywatelstwo

22

Doskonale znana aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro rok temu złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo. Teraz oficjalnie może pochwalić się nowym paszportem.

Polacy ją uwielbiali. Gwiazda i jej syn mają nowe obywatelstwo
Natalia Oreiro zmieniła obywatelstwo (Getty Images, Vittorio Zunino Celotto)

Natalia Oreiro zyskała popularność dzięki roli Milagros w telenoweli "Zbuntowany anioł". Serial stał się fenomenem w Polsce. Piosenkę "Cambio Dolor" znają wszyscy ludzie, którzy wychowywali się w latach 90.

Oreiro ogromnie popularna stała się nie tylko w Polsce, ale także u naszych sąsiadów w Rosji. Bardzo często podróżuje do tego kraju i szybko zauroczyła się nim.

Podróżuję tak dużo i mam tak wiele więzi z Rosją, że zapytano mnie, czy może chciałbym to sformalizować i dostać obywatelstwo. Powiedziałam, że będzie to zaszczyt dla mnie. Złożyłam dokumenty, o które mnie poproszono - powiedziała rok temu Oreiro, cytowana przez tsss.com.

Paszporty na pamiątkę

Natalia Oreiro powiedziała, że ​​rosyjscy strażnicy często wręczali jej pamiątkowe paszporty w prezencie. Teraz jednak otrzymała już swój własny, który zachowa do końca życia.

Formalności już się zakończyły. Wraz z aktorką obywatelstwo rosyjskie otrzymał także jej syn. Ostateczną decyzję podpisał prezydent Putin.

Drodzy przyjaciele, pragnę podziękować Rosji i wszystkim jej mieszkańcom za wielki zaszczyt. Nasz związek opiera się na ponad dwudziestu latach miłości. Czuję, że ta więź stanie się jeszcze silniejsza - powiedziała Oreiro w języku rosyjskim.

Po raz pierwszy Natalia Oreiro przyjechała do Rosji w 2001 roku. Jak przypomina agencja TASS, już wtedy latynoska artystka mówiła o tym, że "poczuła duchową bliskość z tym krajem". Przez Rosjan Oreiro już teraz jest nazywana "naszą Natashą".

Zobacz także: Kaczyński przysypiał na konferencji? Adam Bielan odpowiada na złośliwy wpis
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić