aktualizacja 

Nie darują tego Kammelowi. "Himalaje hipokryzji"

112

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbił się wpis Tomasza Kammela na Linkedin. Dziennikarz w związku z rozpoczęciem nowego roku napisał, w jakim kraju chciałby żyć. Jego słowa wzbudziły kontrowersje wśród internautów. Niektórzy zarzucili mu hipokryzję.

Nie darują tego Kammelowi. "Himalaje hipokryzji"
Internauci wytknęli Kammelowi hipokryzję (AKPA, Twitter, AKPA)

Wraz z rozpoczęciem nowego roku pojawiło się wiele obietnic i postanowień. Dla wielu osób pierwsze dni stycznia są idealnym czasem na rozpoczęcie wprowadzania zmian w swoim życiu. Co roku widać to po większej ilości osób ćwiczących na siłowniach. Zazwyczaj sytuacja ulega zmianie już po kilku tygodniach, gdy noworoczny zapał już gaśnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Biedroń o sytuacji Tuska. Wspomniał Adamowicza

Wśród osób, które dodały noworoczny wpis był Tomasz Kammel. Dziennikarz zamieścił post na portalu Linkedin, w którym napisał, w jakim kraju chciałby żyć w 2023 roku. Jego wizja zakłada m.in. obiektywnych dziennikarzy relacjonujących, a nie uprawiających politykę; osoby jednoczące się w imię czegoś, a nie przeciwko czemuś; szukanie za wszelką cenę porozumienia itd.

Kammel zapewnił, że nie zamierza wyprowadzać się z Polski. Dodatkowo zapytał internautów, czy ktoś przyłącza się do jego wizji. Wykładowca akademicki, ekspert od marketingu Wojtek Kadrys postanowił odpowiedzieć dziennikarzowi. Stwierdził, że jego wizja obiektywizmu dziennikarskiego to "himalaje hipokryzji". Przedsiębiorca jako wytknął 51-latkowi miejsce, w którym ten pracuje.

Tomasz Kammel, pracujący w TVP, chce żyć w kraju w którym "dziennikarze są obiektywni i rzetelnie relacjonują politykę" - oburzył się.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wpis Kardysa zdobył dużą popularność na Twitterze. Komentujący wytknęli Kammelowi brak obiektywizmu dziennikarskiego. W przeszłości dziennikarz TVP wzbudzał kontrowersje swoim zachowaniem na antenie. Szczególnie głośno zrobiło się o jego powitaniu Jacka Kurskiego z małżonką na koncercie Andrei Bocellego. Wówczas Kammel nazwał parę "rodziców cudu życia".

Żartowniś z tego Kammela - stwierdził internauta.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić