Ależ ona się trzyma! Spójrzcie, jak dziś wygląda mama Kevina

59

"Kevin sam w domu" to bez wątpienia nieodłączny element Bożego Narodzenia. Wszyscy pamiętamy ten kultowy moment, kiedy mama Kevina - Kate McCallister (w tej roli Catherine O’Hara) lecąc w samolocie, uświadamiania sobie, że z jej rodziną nie ma syna. Jak dziś wygląda aktorka? Cóż, trzeba przyznać, że trzyma się doskonale. I pomyśleć, że w marcu skończyła 68 lat!

Ależ ona się trzyma! Spójrzcie, jak dziś wygląda mama Kevina
Tę scenę z "Kevina samego w domu" zna każdy (Licencjodawca)

W rolę mamy "Kevina samego w domu" wcieliła się Catherine Anne O’Hara, kanadyjska aktorka, która dziś ma już 68 lat. Kobieta urodziła się 4 marca 1954 roku w Toronto i wychowała się w katolickiej rodzinie o irlandzkich korzeniach. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w 1974 roku. Przełom w jej karierze szacuje się natomiast na rok 1988. Dwa lata później została zaś obsadzona w roli filmowej mamy Kevina, która przyniosła jej największą popularność.

Bez wątpienia w pamięci większości z nas zapadł kultowy kadr z filmu, gdy Kate McCallister, która w samolocie krzyczy imię swojego syna "Kevin", uświadamiając sobie, że został on zupełnie sam na święta w ich rodzinnym domu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Świerk, sosna czy jodła. Jaką choinkę wybrać na Boże Narodzenie?

Jak potoczyła się kariera mamy "Kevina samego w domu"?

Catherine O’Hara obecnie ma 68 lat i nadal jest aktywna zawodowo. Dwa lata po ekranizacji "Kevina samego w domu" wystąpiła w kolejnej serii komedii pt. "Kevin sam w Nowym Jorku". W późniejszych latach grała w m.in. "Przetrwać Święta", czy też "Pan i Pani Kiler". Catherine O’Hara podkłada również głos w wielu produkcjach filmowych, np. "Rodzina Addamsów" oraz "Miasteczko Halloween".

Kanadyjska aktorka w 2021 roku zdobyła nagrodę Emmy i Złoty Glob za jej występ w serialu komediowym "Schitt’s Creek". Mimo tego, że od premiery "Kevina samego w domu" minęło ponad 30 lat, Catherine O'hara wygląda świetnie. Mama Kevina nie jest już jednak ognistowłosą kobietą, bowiem przefarbowała one swoje włosy na blond, co sprawia, że jest niemal nie do poznania. Filmowa mama "Kevina" mieszka obecnie ze swoim mężem i wygląda na to, że wiedzie szczęśliwe życie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WEG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić