Nie do wiary. Roksana Węgiel zrobiła to na maturze

11

Roksana Węgiel w tym roku przystąpiła do egzaminów maturalnych. Na wyniki części pisemnej musi jeszcze trochę czekać, ale może się już pochwalić osiągnięciami z egzaminów ustnych. Młoda gwiazda ujawniła, co wydarzyło się podczas jej matury z języka polskiego.

Nie do wiary. Roksana Węgiel zrobiła to na maturze
Roksana Węgiel (Licencjodawca, AKPA)

Roksana Węgiel prężnie rozwija swoją karierę. Niedawno zwyciężczyni Eurowizji Junior wydała nowy album. Nie tylko z tego względu ostatnie tygodnie są dla niej ważne.

W tym miejscu warto wspomnieć, że Węgiel w maju przystąpiła do egzaminu maturalnego. Z pewnością było to dla niej spore wyzwanie. Wiadomo już, że podczas części ustnej poradziła sobie wręcz perfekcyjnie.

Z języka angielskiego uzyskała 100 procent. Na polskim poszło jej minimalnie słabiej. Egzaminatorzy uznali, że zasługuje na 90 procent.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Leszczak zdradza szczegóły terapii z Koterskim: "Rozstaliśmy się dwa razy"!

W rozmowie z portalem Świat Gwiazd Węgiel ujawniła, że na maturze z języka polskiego musiała omówić nowelę "Gloria victis" Elizy Orzeszkowej. Pojawiło się również zadanie dotyczące opisania obrazu Warszawy.

Trudno uwierzyć, co w obliczu tego drugiego wyzwania zrobiła młoda gwiazda. Artystka postanowiła powołać się na... własny utwór zatytułowany "Miasto".

To było hitem, bo dostałam do opisania obraz Warszawy w lecie, to był chyba Nowy Świat. Opisałam ten obraz miasta, odwołałam się do wiersza Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy się nie zdarza" i do mojego utworu "Miasto" - podkreśliła Węgiel w rozmowie ze wspomnianym portalem.

Roksana Węgiel o maturalnej stylizacji

Sporo kontrowersji wywoływało to, jak Roksana Węgiel ubrała się na maturę. Gwiazda natomiast nie ma sobie nic do zarzucenia. - Myślę, że każdy mój outfit maturalny zasłużyłby na perły - powiedziała magazynowi "Party".

To były takie stylizacje trochę w stylu Britney Spears, trochę Old Money, więc nie było w tym nic kontrowersyjnego, aczkolwiek rozumiem, że komuś mogło się to nie podobać - dodała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić