Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Jagoda Książ
|
aktualizacja

TVP nie przeszło to przez gardło. Sprawa głośna na całą Polskę

337
Podziel się:

Bluey i Forest to pingwiny, które zyskały błyskawiczną popularność w sieci. Mieszkańcy wrocławskiego zoo są parą homoseksualną i urzekają swoim stylem bycia odwiedzających zoo. Ale w materiale TVP ani słowo o nich nie padło.

TVP nie przeszło to przez gardło. Sprawa głośna na całą Polskę
W "Wiadomościach" nie wspomniane para pingwinów z zoo jest homoseksualna (TVP, YouTube)

O pingwiniej parze zrobiło się głośno, kiedy okazało się, że udekorowała gniazdo… różowym flamingiem. Wrocławskie zoo postanowiło przybliżyć historię dwóch samczyków nie tylko gościom zoo, ale i internautom, publikując zdjęcia ptaków w sieci. Temat podchwyciły niemal wszystkie media, a news o nietuzinkowej parze obiegł internet lotem błyskawicy.

Materiał na temat życia zwierząt we wrocławskim zoo pojawił się niemal tydzień później także w jednym z wydań "Wiadomości". W reportażu "Trudne testowanie w warszawskim zoo" Jakuba WojtanowskiegoTVP pochylono się nad sytuacją zwierząt w dobie pandemii.

Zobacz także: Zobacz wideo: Wycieczka pingwinów. Spacerowały po akwarium

I tak widzowie dowiedzieli się m.in., że pobieranie wymazów od wielkich kotów bywa problematyczne, makaki zmieniają kolor futra, a jedna z fok z łódzkiego zoo nazywa się Korona. Poznali także nietuzinkową pingwinią parę, ale… najistotniejsza informacja została pominięta. Nie poinformowano, że Bluey i Forest to para jednopłciowa.

A szkoda, bo już samo zoo wyjaśniło, dlaczego takie pary są wśród pingwinów wyjątkowe.

U pingwinów przylądkowych homoseksualne pary odgrywają bardzo ważną rolę. Kiedy hetero rodzice umierają lub porzucają swoje potomstwo, te adoptują osierocone młode i wychowują. Pary hetero przeważnie nie robią tego, ponieważ zajęte są wychowywaniem własnego potomstwa. Odchowane w ten sposób pisklęta są w pełni przystosowane do pingwiniej egzystencji".
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(337)
Karol
3 miesiące temu
holecka, jej koldzy z rezimowki no i jej pan owinni odpowiadac jak putin przed trybunalem w Hadze!
Szczery
4 miesiące temu
Nie wiadomo ilu ludzi tak naprawdę jest lgbt a przede wszystkim homoseksualna. Tzw 2% to osoby, które miały odwagę się ujawnić. Odkąd powstały kraje itd to elitom i władcom zaczęło zależeć na tym żeby ludzie rozmnażali się ile wlezie bo ktoś musi robić na królów, szlachty, Patrycjuszy itd i inne elity i jeszcze walvzyć o ich interesy na wojnach i w ich wojnach oraz na kapłaństwo kultów religijnych, które służą indoktrynacji i propagandzie ustrojów społecznych wymyślonych przez patriarchalne elity i dla owych elit. I od tysiącleci elity zmuszają ludzi do bycia hetero, zawierania małżeństw w świątyniach wspomnianych kultów i robić dzieci, bo to jest wygodne i korzystne nie dla obywateli a dla wspomnianych osób. A chrześcijaństwo, islam, judaizm, buddyzm, wierzenia starożytnych Greków i Rzymian itd to przykład owych kultów. I dlatego od tysiącleci zabija się homoseksualistów, gloryfikuje się tradycyjne małżeństwa i zmusza się ludzi żeby je zawierali a w pismach świętych wspomnianych religii wypisuje się że seks jest tylko po to żeby ludzie się rozmażali oraz, że mają być hetero i się rozmażać. W Sparcie gdy była mała dzietność (panowie większość młodości spędzali w wojsku) a władcom i elitom zaczęło brakować niewolników, którzy będą na nich robić i walczyć w ich wojnach. To homoseksualizm w wojsku nagle zaczął im przeszkadzać a ci mężczyźni , którzy nie chcieli się żenić padali ofiarą ostracyzm społecznego. W judaizmie kiedyś kamienowano każdego, kto nie zawał małżeństwa hetero do ukończenia 21 roku życia. A innowierców i bezywyzaniowców się prześladuje od tysiącleci z tych samych powodów, co homoseksualistów i singli bo są niewygodni. Patriarchalne rodziny dobrze wyglądają w społeczeństwie i tradycyjny model rodziny, bo jest on wygodny a jak się mówi, że konserwatywny model rodziny służy społeczeństwu i państwu a pójście na wojnę to walka o dobro ojczyzny to tak naprawdę chodzi nie o dobro państwa i społeczeństwa a o interesy, zyski i wygody elit i władców kosztem ludu. Poczytajcie sobie o procesach czarownic na Wikipedii o społeczno kulturowym aspekcie procesów o czary oraz o społeczno kulturowym aspekcie procesów o herezje.
Szczery
4 miesiące temu
Nie wiadomo ilu ludzi tak naprawdę jest lgbt a przede wszystkim homoseksualna. Tzw 2% to osoby, które miały odwagę się ujawnić. Odkąd powstały kraje itd to elitom i władcom zaczęło zależeć na tym żeby ludzie rozmnażali się ile wlezie bo ktoś musi robić na królów, szlachty, Patrycjuszy itd i inne elity i jeszcze walvzyć o ich interesy na wojnach i w ich wojnach oraz na kapłaństwo kultów religijnych, które służą indoktrynacji i propagandzie ustrojów społecznych wymyślonych przez patriarchalne elity i dla owych elit. I od tysiącleci elity zmuszają ludzi do bycia hetero, zawierania małżeństw w świątyniach wspomnianych kultów i robić dzieci, bo to jest wygodne i korzystne nie dla obywateli a dla wspomnianych osób. I dlatego od tysiącleci zabija się homoseksualistów, gloryfikuje się tradycyjne małżeństwa i zmusza się ludzi żeby je zawierali a w pismach świętych wspomnianych religii wypisuje się że seks jest tylko po to żeby ludzie się rozmażali oraz, że mają być hetero i się rozmażać. W Sparcie gdy była mała dzietność (panowie większość młodości spędzali w wojsku) a władcom i elitom zaczęło brakować niewolników, którzy będą na nich robić i walczyć w ich wojnach. To homoseksualizm w wojsku nagle zaczął im przeszkadzać a ci mężczyźni , którzy nie chcieli się żenić padali ofiarą ostracyzm społecznego. W judaizmie kiedyś kamienowano każdego, kto nie zawał małżeństwa hetero do ukończenia 21 roku życia. Patriarchalne rodziny dobrze wyglądają w społeczeństwie i tradycyjny model rodziny, bo jest on wygodny a jak się mówi, że konserwatywny model rodziny służy społeczeństwu i państwu a pójście na wojnę to walka o dobro ojczyzny to tak naprawdę chodzi nie o dobro państwa i społeczeństwa a o interesy, zyski i wygody elit i władców kosztem ludu. Poczytajcie sobie o procesach czarownic na Wikipedii o społeczno kulturowym aspekcie procesów o czary.
Miastowy
4 miesiące temu
Bo te pingwiny są akceptowane przez swoje społeczeństwo, uznawane za normę i przydatne. Nie muszą niczego demonstrować, ani walczyć o swoje. Gdyby było tak wśród ludzi, to też nikt nie miałby potrzeby brania udziału w manifestacjach
Dorian
4 miesiące temu
Myślałby kto, że TVP mówi o szalejącej inflacji i kryzysie na wschodzie. To nie mieści się w ich propagandzie sukcesu
klerdobudy
5 miesięcy temu
Zdarza się iz odniesienie do Boga czy Jezusa nikogo nie rusza, aksjomat propedeutyczny skojarzony z małościa ludzka odbiega od realiów a Noe ciagnał wieloryba za arką swoja na sznurku wyprodukowanym w fabryce w gliwicach a aligatory uśpił utozsamiając je z dinozaurami!Pingwiny sa mądre !
Aśka
5 miesięcy temu
A może poznać pogląd Boga na ten temat.Jasno pisze o tym w liscie 1do Koryntian 6 rozdział 9 i 10 werset.90% wierzących???.Gdyby tak było nie byłoby tego tematu.90% Polakow to kupuje choinke.. ale nie żeby w Pismo św.wierzyć.
Łukasz
5 miesięcy temu
W łódzkim zoo nie ma go, Korona to samica wydry olbrzymiej
Jarek
5 miesięcy temu
Nie wiem czy wiecie ale pary homoseksualne u pingwinow sa czesto spotykane poniewaz gdy samce nie moga znalezc partnerki to ze wzgledow bezpieczenstwa lacza sie ze soba natomiast gdy spotkaja samice ktora go chce to ida do samicy
Cez
5 miesięcy temu
Ale sensacja!!! Chyba w piętkę gonicie.
Joanna
5 miesięcy temu
Niech pary jednopłciowe wyjadą na biegun, wychowywać osierocone pingwinki. Gdym z mężem straciła życie to chciałbym, żeby moimi dziećmi zajęły się moje siostry, albo rodzina męża.
Ass
5 miesięcy temu
A postępowym mediom nie przeszło przez gardło, że te tzw. pary homo przestają istnieć, gdy samce znajdą partnerkę.
Strzała Bied...
5 miesięcy temu
Je trafila.Ponoć często odwiedzał to zoo i rzucił na nie klątwę.Biedne pingwiny wyginą ach co za tragedia
Nic Nikt
5 miesięcy temu
I dzień przeleci.....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić