Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Nie żyje księżniczka Kasia. Miała polskie korzenie

1151

Kasia Gallanio została znaleziona martwa w swoim domu w Marbelli na południu Hiszpanii. Na razie nie jest znana oficjalna przyczyna zgonu. Mówi się o tym, że była księżniczka Kataru przedawkowała narkotyki.

Nie żyje księżniczka Kasia. Miała polskie korzenie
Kasia Gallanio (Instagram)

Kasia Gallanio urodziła się w Los Angeles i miała polskie korzenie. Po rozwodzie z księciem Kataru Abdelazizem bin Khalifa Al-Thanim zamieszkała w Marbelli. Właśnie tam, we własnej posiadłości, została znaleziona martwa przez hiszpańskich policjantów.

Kobieta walczyła z uzależnieniem od alkoholu oraz depresją. Aktywnie działała też w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledziło ją ponad pół miliona fanów.

Ostatni post była księżniczka Kataru zamieściła 5 tygodni temu. Dotyczył on jej ostatniego wywiadu, jakiego udzieliła.

Witam moją rodzinę, przyjaciół i obserwujących... zapraszam do obejrzenia reszty mojego wywiadu. Dziękuję za ogromne wsparcie i listy od matek, przechodzących przez tę samą sytuację - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kasia Gallanio nie żyje

Gallanio bardzo cierpiała po tym, jak sąd po rozwodzie odmówił jej przyznania opieki nad dziećmi. Proces był niezwykle długi. Książę został oskarżony o napaść seksualną na najstarsze dziecko, czemu on konsekwentnie zaprzeczał. Ostatecznie trzy córki zamieszkały z nim w jego posiadłości niedaleko Pól Elizejskich.

Zagraniczne media podają, że możliwą przyczyną śmierci 45-latki jest przedawkowanie narkotyków, jednak wykaże to dopiero sekcja zwłok. Na ciele zmarłej nie znaleziono oznak przemocy fizycznej.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić