Nie żyje słynna polska modelka. Miała 31 lat

494

Koszmarne informacje. Nie żyje Agnieszka "Agnes" Sokołowska. To znana polska modelka, która miała na koncie współprace z najpopularniejszymi światowymi projektantami mody.

Nie żyje słynna polska modelka. Miała 31 lat
Agnes Sokołowska (Instagram)

Agnes Sokołowska urodziła się w 1990 roku. Mieszkała w Hamburgu (Niemcy). Na co dzień była natomiast związana z agencją modelek Modelwerk.

Współpracowała z popularnymi projektantami i domami mody. Pojawiała się na wybiegach Alexandra Wanga, Thoma Browna, a także Philippa Pleina. Ponadto współpracowała z Givenchy oraz Yves Saint Laurent.

Jej zdjęcia pojawiały się na okładkach różnych magazynów modowych, takich jak choćby "Vogue", "Elle", "Marie Claire", "Harper's Bazaar".

Żadne słowa nie są w stanie opisać bólu, który czujemy. Nasza ukochana Agnes Sokołowska przeniosła się do lepszego miejsca. Byłaś dla nas jak najlepsza przyjaciółka i będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Zawsze będziesz zajmowała szczególne miejsce w naszych sercach. Już za tobą tęsknimy. Spoczywaj w pokoju - pisze na swojej stronie internetowej agencja Modelwerk.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Agnes Sokołowska nie żyje. Wzruszające słowa przyjaciela

Modelkę pożegnał w sieci również jej przyjaciel DJ Toby Dee. Na Instagramie zamieścił wzruszający wpis. "Nie mogę znaleźć właściwych słów, ale czas przerwać milczenie, ponieważ nie możemy uciec od okropnej prawdy i to nie byłoby również fair wobec ciebie. Wciąż nie mogę uwierzyć, że ten koszmar się ziścił. Odeszłaś" - napisał.

Jestem z ciebie taki dumny i zawsze będziesz dla mnie wielką inspiracją - dodawał.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić