Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Posłanka wszystko pokazała. Teraz ludzie nie dają jej żyć

100
Podziel się:

Posłanka Lewicy Anita Sowińska nie wytrzymała i na swoich mediach społecznościowych zamieściła zaskakujący post. Sytuacja zdenerwowała ją do tego stopnia, że post pojawił się już o 7 rano. W dyskusję zaangażowała się m.in. Agata Passent.

Posłanka wszystko pokazała. Teraz ludzie nie dają jej żyć
Screen z filmiku Sowińskiej (Facebook)

Posłanka Lewicy o 7 rano wybuchła. Złość na sytuację, która ją zastała zaledwie pół godziny wcześniej wylała w swoich mediach społecznościowych.

Powiedziała: "dość"!

Warszawa, 6:30. Motor spalinowej odśnieżarki ręcznej budzi kilkaset ludzi w bloku. Ale nie chodzi tu tylko o wczesną godzinę. Jaki jest sens stosowania maszyn do odśnieżania chodników albo usuwania liści? Czy naprawdę nie wystarczą łopata i grabie? - napisała na Facebooku, a pod wpisem zamieściła filmik ze zdarzenia.

Pod wpisem rozgorzała dyskusja. Włączyły się w nią znane osoby, m.in. Agata Passent.

W Warszawie zakazano rok temu chyba używania maszyn do usuwania liści. Trują powietrze i generują hałas niepotrzebny - napisała.
Agata Passent Dziękuję za podpowiedź. Przyznaję, że nie wiedziałam tego. To może być przykład dla innych miast - odpowiedziała jej polityk.

Były jednak też głosy broniące mężczyzny, który odśnieżał ulicę. Niektórzy sugerowali nawet, że Sowińska jest "oderwana od rzeczywistości".

Pani Anito widać że jest Pani oderwana od rzeczywistości i prawdopodobnie nigdy nie odśnieżała. Pani wywody i to bronienie przegranej pozycji. Zamotała się Pani i zamiast już odpuścić to wpadła Pani w lekki bełkot i udowadnianie nie wiadomo czego. I w takich momentach trochę jestem rozczarowany że Nas Pani reprezentuje. Takie gadanie żeby gadać, żeby nie wyszło że nie mam racji - grzmiał jeden z użytkowników.

Czy posłanka wymyśli sposób, by rozwiązać problem? Kto wie. Być może już niedługo usłyszymy o nowym projekcie ze strony Lewicy...

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(100)
AHA
miesiąc temu
Dozorca niech przestanie uzywać jakiś maszyn tylko niech zapier... z łopatą! W końcu zdrowie wygrał na loterii a płacą Mu krocie! Paniusia-pusia traci wyraźnie kontakt z bazą a potem wielkie zdziwienie,że inni wygrywają wybory.Przecież jest taka super!
JC.
5 miesięcy temu
Zwróć uwagę, że to starszy człowiek, który ma za zadanie odśnieżyć osiedle! w określonym czasie. To, co zrobił w 5 min za pomocą maszyny zrobiłby w 20 min za pomocą miotły (praca bardzo ciężka przy dużym obszarze). Jak to mówią, czas to pieniądz. Za nadgodziny zapewne mu nie płacą. Nie jego wina, że akurat w nocy spadł śnieg. A musiał to zrobić tak wcześnie, gdyż niektóry wciąż chodzą na 6 do pracy. I druga sprawa wszystko było zgodnie z prawem, gdyż cisza nocna kończy się właśnie o 6, a w niektórych miejscach nawet o 5.
Prawda
5 miesięcy temu
Co podpisał Lech Kaczyński? Prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem krajowym państwa członkowskiego. 2. Państwa mają obowiązek zapewnić skuteczność prawa unijnego. 3. Krajom członkowskim nie wolno jest wprowadzać przepisów prawa krajowego, które byłyby sprzeczne z prawem unijnym. 4. W razie sprzeczności przepisów prawa unijnego i krajowego, zastosowanie mają przepisy prawa unijnego. 5. Późniejsze prawo krajowe nie deroguje wcześniejszego prawa To nie przez Tuska i opozycję Polska nie dostaje dotacji, tylko przez PiS, konfederację, Kaję Godek, Rydzyka i inne konserwatywno religijne partie i środowiska a przede wszystkim przez Kaczyńskiego. Kaczyński podpisał umowę, a tym samym zobowiązał siebie i Polskę do przestrzegania zasad umowy z Unią Europejską, które Kaczyński i jego partia oraz wspomniane osoby łamią. A nie ma w Polsce drugiej takiej partii, która utożsamia się z unijnymi wartościami dobrowolnie a nie kłamie dla dotacji. Lewica jest bardziej unijna niż PO i jestem najbardziej prounijną partią w Polsce a od unijnych wartości uzależnione są dotacje a od unijnych dotacji zależna jest Polska i los każdego Polaka! DZIĘKI unijnym dotacjom powstało i rozwinęło się wiele gospodarstw rolnych i firm w Polsce. Dzięki unijnym dotacjom wyremontowano szkoły i kupiono nowe laptopy do szkół. W brew pozorom unia Europejska dba o dziedzictwo narodowe Polski i tożsamość naszego narodu, bo wiele zabytków zostało poddane renowacji dzięki unijnym dotacjom i renowacja tych zabytków w 100% pokryła unia Europejska. Przykład, zabytkowe osiedle księżymłyn w Łodzi zabytek z czasów rewolucji przemysłowej, gdy Łódź była miastem tekstylnym. 100% kosztów renowacji zabytkowego osiedla księżymłyn w Łodzi zostało pokryte z unijnych dotacji. Unia Europejska nie zabroni nam mówić po polsku i eieszać naszej flagi i godła oraz obchodzić świąt typu pierwszy mają, trzeci maja i innych, których i tak się nie świętuje tylko ma się wolne.
Wolne Miasto ...
5 miesięcy temu
A nie można tak strzelić chamowi z wiatrówki w tyłek? Kiedyś w Niemczech facet zastrzelił z okna szczeniaka, który złośliwie przejeżdżał mu pod oknami na motorze. Sąd faceta uniewinnił. I miał rację. I facet i sąd. Ale to działa tylko w cywilizowanych krajach a nie w chamowie
Rowernik
5 miesięcy temu
Najpierw krótko, o sobie: zawsze odsnieżam miotłą, jest cicho i skutecznie, rzadko łopatą, bo ta jest głosniejsza. Nie znoszę lewaków, zwłaszcza Spurek z jej manią zakazywania jedzenia mięsa, ale tu ma ta, akurat inna lewaczka, rację. Od dawna widzę, jak niepotrzebnie generuje się wśród domów hałas, a ludzie dzis nawet pracują w domach, praca często jest przesunieta online, ale i tak od dawna są zawody, gdzie częśc pracy jest w domach rodzinnych, chocby nauczyciele tak pracują, nie mowiac o kwestii ludzi chorych, starszych, o dzieciach. -zatrudniajcie ludzi, sa szukajacy pracy, dajcie im tradycyjne narzedzia jak łopaty, miotły, a może i są elektryczne, cichsze maszyny?
wera
5 miesięcy temu
to może sama do tych grabi idzie
noova
5 miesięcy temu
W dobie mechanizacji rękodzieło jest warte 2 razy więcej. Posłanka dopłaci będzie miała serwis miotłą i łopatą. Po to jest postęp techniczny, żeby ułatwiać pracę. Ten człowiek pracuje i chwała mu za to. Cisza nocna trwa od 22 do 6, on jest ok.
Szufelka
5 miesięcy temu
Ciekawe jakby się rozwrzeszczała Pani Anita gdyby rano sobie szła po nieodśnieżonym chodniku i nie daj boże złamałaby sobie nóżkę?
lonelyface
5 miesięcy temu
Mnie osobiście irytują dzwony kościelne w niedzielny poranek, ale w katolickiej Polsce nie można się poskarżyć na brak snu z tego powodu w jedyny wolny poranek w tygodniu, bo naskoczą na mnie jak na ów posłankę...
TY ../
5 miesięcy temu
Radio Maryja to poezja przy moich sąsiadkach od 1 w nocy w sobotę do niedzieli / .... " Niema wody na pustyni , a wielbłądom chce się pić" ... Mania śpiewamy .. Niema wody na pustyni a wielbłądom chce się pić .. i tak jadą .. sąsiedzi z balkonów ryło drą w nocy ... A one swoje jadą i tak ..
"ludzka" poli...
5 miesięcy temu
Człowiek na mrozie od samego rana, gdy jeszcze ciemno zasuwa , by się ludzie nie pozabijali na chodnikach, a posłance się nie podoba, bo chce ciszę, siedząc w ciepłym mieszkaniu i patrząc przez okno, jak człowiek odśnieża na mrozie jej chodnik przed blokiem. Nie jest wdzięczna za prace na rzecz dobra całej wspólnoty mieszkaniowej, a jedynym pomysłem, jaki jej przychodzi do głowy w tym wypadku jest dać temu człowiekowi łopatę zamiast hałasującej maszyny, czyli utrudnić mu wszystko wielokrotnie, byle ona miała święty spokój :D
Olo
5 miesięcy temu
Zgadzam się z panią posłanką. Mieszkałem na cichym spokojnym osiedlu. Po nocnej zmianie można było wypocząć. A teraz, jak nie kosiarki, to podkaszarki, piły spalinowe, nożyce do krzaków a jakże hałaśliwe, bo spalinowe, albo odkurzacze do liści, przekraczające wszelkie normy hałasu. A jak z tym koniec to jakieś odśnieżarki alb inne hałaśliwe dziadostwo. Czy ja nie mam prawa do odpoczynku po pracy ???? Gdzie jest Sanepid i służby BHP ????
Gienek Łopata
5 miesięcy temu
Po pierwsze, to normalni ludzie o godz 6:30 już nie śpią, tylko szykują się do pracy. No i ktoś musi w tej pracy być już o 6:30, albo i o wiele wcześniej, żeby "szanowna" (p)osłanka szła po odśnieżonym chodniku. A skoro według niej wystarczą narzędzia ręczne, to proponuję, żeby przy następnych opadach śniegu wzięła łopatę i odśnieżyła chociaż dookoła swojego bloku. Może wtedy zrozumie to, z czym teraz ma problemy...
xxx
5 miesięcy temu
czy naprawdę nie mogłaś tej mądrości wyryć kamieniem na ścianie w jaskini ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić