aktualizacja 

Niewiele osób wie, czyją jest córką. Ma bardzo znanych rodziców

107

Anna Kalczyńska to dziennikarka TVN, która od lat związana jest ze światem mediów. Okazuje się, że już jako mała dziewczynka miała styczność z branżą rozrywkową, a wszystko to za sprawą znanych rodziców. Dziennikarka wychowywała się w artystycznej rodzinie. Kim są rodzice Anny Kalczyńskiej? Gwiazda TVN jest córką znanych osobistości.

Niewiele osób wie, czyją jest córką. Ma bardzo znanych rodziców
Niewiele osób wie, czyją jest córką. Ma bardzo znanych rodziców (AKPA, AKPA)

Anna Kalczyńska to polska dziennikarka telewizyjna, która w 2002 roku dołączyła do ekipy TVN24. W słynnej stacji pracuje aż do dziś, jednak z informacyjnych formatów przeszła do programu o tematyce lifestyle. Od 2014 roku prowadzi "Dzień Dobry TVN". Prywatnie Kalczyńska jest żoną Macieja Maciejowskiego. Para doczekała się trojga dzieci: Jana, Hanny i Krystyny.

Czy dzieci Anny Kalczyńskiej pójdą w ślady sławnej mamy? Tego jeszcze nie wiadomo. Jedno jest pewne, w ich żyłach płynie artystyczna krew. Zarówno dziennikarka jak i jej rodzice związani byli z branżą rozrywkową. Kalczyńska wychowywała się w gwiazdorskiej i artystycznej rodzinie. Jej rodzice, Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński byli parą słynnych polskich aktorów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kalczyńska nagrała dokument o... prasowaniu piersi: "To jest proceder szokujący"

Rodzice Anny Kalczyńskiej to znani aktorzy

Anna Kalczyńska jest córką aktorki Haliny Rowickiej i aktora Krzysztofa Kalczyńskiego. Mama dziennikarki najbardziej zasłynęła rolą Ewy Talar w serialu "Dom". Grała również u boku Wiktora Zborowskiego, Marii Winiarskiej czy Mieczysława Hryniewicza. Występowała na scenie i przed kamerą w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Samo życie", "Szatan z siódmej klasy" czy "Leśniczówka".

Halina Rowicka poślubiła Krzysztofa Kalczyńskiego, który również był aktorem. Odszedł w 2019 roku zapisując się w pamięci miłośników kinematografii dzięki takim produkcjom jak "Stawka większa niż życie", "Plebania", "Klan" czy "Zmiennicy".

Poznałam Krzysztofa, jak miał 35 lat. Był już wtedy dojrzałym mężczyzną, takim superamantem, polskim Alainem Delonem. Był bardzo przystojny. Stał się całym moim światem, moim życiem. Pierwsza miłość, pierwsze i jedyne małżeństwo. Każdy dzień w bliskości. Przypominam sobie, jaki był zaborczy i zazdrosny - mówiła Halina Rowicka w wywiadzie dla "Vivy!".

Mama Anny Kalczyńskiej wyznała, że czuła ogromną miłość od męża. Miał podkreślać to na każdym kroku, a jego uczucie rosło z roku na rok. - To było coś niesamowitego. Mieliśmy różne okresy, ale im byliśmy ze sobą dłużej, tym nasze zespolenie było pełniejsze - wyznała aktorka.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić