o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Nowa wizja Jackowskiego. "Bogaci będą mieć problem"

71
Podziel się

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się ze swoimi fanami podczas audycji na kanale YouTube.

Nowa wizja Jackowskiego. "Bogaci będą mieć problem"
Jasnowidz Krzysztof Jackowski (YouTube)
bEhgdwKZ

Nowa wizja Jackowskiego. Jasnowidz mówi o trzeciej fali COVID-19 i kryzysie

Jasnowidz Krzysztof Jackowski tym razem miał wizję na temat trzeciej fali koronawirusa i kryzysu gospodarczego, do jakiego doprowadziła pandemia. Wspomniał o nastrojach, jakie panują w społeczeństwie.

Po roku jesteśmy zdezorientowani i zdruzgotani całą sytuacją dotyczącą pandemii. Jesteśmy już zmęczeni - wyznał Krzysztof Jackowski.
bEhgdwLb

Niestety, nie miał dobrych wieści dla słuchaczy. Według niego ta sytuacja szybko się nie skończy. Jak mówi, trzecia fala będzie trwała bardzo długo.

W moim poczuciu to się nie skończy. Tkwimy w kleszczach, które nawet jeśli w kwietniu, maju poluzują, to poluzują bardzo mało. Musimy przygotować się na czas, który będzie nas bardzo męczył. Trzecia fala będzie bardzo wydłużona - powiedział jasnowidz.
bEhgdwLh

Podczas transmisji na YouTube Krzysztof Jackowski mówił również o kryzysie. Jest on skutkiem tego, z czym mamy do czynienia w tym momencie. Niestety, może być jeszcze gorzej niż do tej pory.

Kwiecień będzie tego początkiem. Będzie jawne ograniczenie nas z pewnych przywilejów, jakie zawsze mieliśmy, czyli jeśli ktoś płacił ZUS, miał takie czy inne przywileje. Zacznie się okazywać, że zaczną się problemy. Będą nam dawali wybory. Albo się okaże, że z jakichś przywilejów zrezygnujemy, albo będziemy więcej płacić z powodu kryzysu, któremu państwo nie jest winne. Tak będzie się nam to tłumaczyć - powiedział Krzysztof Jackowski.

Najbardziej zaskakująca wizja Jackowskiego dotyczyła jednak kwestii własności. Jak powiedział jasnowidz, bogaci będą chcieli się pozbyć swoich majątków, a inni nie będą chcieli zabiegać o majątek w obawie, by nie zostali obciążeni dodatkowymi kosztami. Dotyczy to nie tylko nieruchomości, ale i np. samochodów. Według jasnowidza wszystko to będzie spowodowane kryzysem wywołanym przez "siłę wyższą".

bEhgdwLi
Czuję, że dojdzie do takiej sytuacji, że ludzie, którzy mają swoje własności, będą obciążeni płaceniem za nie. To będzie tak skonstruowane, że jeśli teraz ktoś ma swoją własność, to się cieszy. Zmieni się to tak, że ktoś, kto ma własności swoje, będzie obarczony bardzo dużymi konsekwencjami opłacania tego. A bardziej szczęśliwymi będą ludzie, którzy coś wynajmują, nie mają własności, coś pożyczają. Nie są na swoim - powiedział Jackowski. - Bogaci będą mieć problem, że są bogaci, a lepiej będzie się żyło tym, którzy nie mają własności - dodał.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhgdwLC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(71)
wizja ok
3 miesiące temu
Koń Gertmafio już ma problemy
jozczer
3 miesiące temu
Na pewno nic dobrego nas czeka.
dres
3 miesiące temu
Wcześniej jasnowidz miał wizję że PIS przegra, odda władzę.....I co?
bEhgdwLD
Lol
3 miesiące temu
Pazerna unia wyciaga swe lapy po nowy lup
Ktoś
3 miesiące temu
Widzę, że ten Pan lubuje się w czarnowidztwie :) Jeszcze się ta jego trzecia wojna światowa nie zaczęła, a już kolejne bzdury wymyśla ROTFL.
Lotnik
3 miesiące temu
Co on bierze, że ma takie odloty?
lewakowski......
3 miesiące temu
nie wierzę jemu jak i tvn i polska
Goldengecko
3 miesiące temu
Wizja polega na tym że bogaci będą jeszcze bogatsi i będą mieć problem jak wydać kasę
on tak zawsze
3 miesiące temu
znowu go suszy i szuka sponsora na krówkę ! 😁
Zyta
3 miesiące temu
To nie sa wizje, to są przecieki z "BiałegoDomu.pl".Pewnie dostał zlecenie, żeby powoli oswajać obywateli z przyszłością.
hththh
3 miesiące temu
dzień bez wizji dniem straconym.
Mag
3 miesiące temu
To kolejna "udana" wizja tego "jasnowidza". Jakoś do tej pory, żadna z jego przepowiedni nie stała sia trafna. To już lepiej wierzyć w przepowiednie Nostradamusa, bo jego z przedwieków po kolei się sprawdzają
Roman
3 miesiące temu
Gada o podatku kastracyjnym więc żadna to wizja Unia chce się nachapac pieniędzy od Polaków i tyle.. od 1 do 3 procent od wartości nieruchomości.
bEhgdwLv
daro
3 miesiące temu
Bez wizji wiadomo ze podatki poleca do góry.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić