Nowotwór złośliwy u Zofii Zborowskiej. Dowiedziała się, gdy była w ciąży

318

Zofia Zborowska udzieliła wywiadu Martynie Wojciechowskiej. W szczerej rozmowie przyznała, z czym musiała mierzyć się w ciąży. U gwiazdy stwierdzono nowotwór. To był dla niej trudny czas.

Nowotwór złośliwy u Zofii Zborowskiej. Dowiedziała się, gdy była w ciąży
Zofia Zborowska miała czerniaka (Instagram, Instagram)

Zofia Zborowska udzieliła szczerego wywiadu Martynie Wojciechowskiej. W rozmowie wyznała, że w ciąży mierzyła się z chorobą. Stwierdzono u niej nowotwór złośliwy. Po usłyszeniu diagnozy musiała zmierzyć się z prawdziwym dramatem.

Aktorka, która jest szczęśliwą żoną Andrzeja Wrony i mamą małej Nadziei urodziła w zeszłe lato. Odkąd gwiazda skupia się na życiu rodzinnym, rzadziej można zobaczyć ją w mediach. Aktywna jest jednak na Instagramie i w sieci. To właśnie na kanale YouTube słynnej podróżniczki opowiedziała o trudnych doświadczeniach.

Ja wtedy miałam czerniaka, gdy byłam w ciąży. Przechodziłam przez bardzo trudny czas i ostatnią rzeczą o jakiej myślałam, było to jak wyglądam. Chciałam iść na zapiekankę, to poszłam na zapiekankę - wspomniała aktorka nawiązując do niekorzystnych zdjęć, które obiegły wtedy internet.

Wstrząsające wspomnienia z oddziału onkologii. Gwiazda wyznała, że chodząc po szpitalnym korytarzu pacjenci prosili ją o zdjęcie. Nie było to łatwe, jednak zdecydowała się opowiedzieć swoją historię, by ostrzec innych, że ochrona przed słońcem jest bardzo ważna.

Chodzenie po onkologii, gdzie podchodzą do ciebie ludzie i mówią do ciebie: "Czy pani z >>Barw szczęścia?<<", i chcą zrobić sobie z tobą zdjęcie. (...) Mało osób o tym wiedziało. (...) Masz turbo stres, bo dowiadujesz się o tym, że masz czerniaka z pieprzyka, który wyglądał jak każdy inny i dostajesz jeszcze od opinii publicznej, że wyglądasz jak gó*no, to trzeba było mieć naprawdę mocne nerwy, żeby się nie załamać.

Problemy Zofii Zborowskiej z trudną chorobą potoczyły się dobrze. Na szczęście lekarze szybko zainterweniowali. Pieprzyk został wycięty: - Trafiłam na fantastycznych ludzi na onkologii. A tyle osób mnie wtedy krytykowało, że tak narzekam - podsumowała gwiazda.

Czerniaki skóry to złośliwe nowotwory, inne jego formy obejmują czerniaki gałki ocznej, błon śluzowych lub czerniaki z nieznanego ogniska pierwotnego. Najczęstszą przyczyną raka skóry jest ekspozycja ciała na słońce czy poparzenia skóry. Dużą rolę odgrywa również genetyka.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić