Ogórek zwymyślała Kurdej-Szatan. Mocne słowa na antenie TVP Info

160

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz nie szczędzili Barbarze Kurdej-Szatan krytyki na antenie TVP Info. Szczególnie dziwnie musiał się jednak czuć Jakimowicz, gdy koleżanka z programu mówiła o języku, którym się brzydzi.

Ogórek zwymyślała Kurdej-Szatan. Mocne słowa na antenie TVP Info
Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek też wzięli na celownik Barbarę Kurdej-Szatan w swoim programie (Materiały prasowe)

Po ostrych słowach o pogranicznikach Barbara Kurdej-Szatan trafiła na celownik TVP. Nie tylko została antybohaterką "Wiadomości", które "zapomniały" jak długo gwiazda aktorki błyszczała pod szyldem TVP, ale i programu "W kontrze" TVP Info. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz także nie kryli oburzenia opinią aktorki na temat polskiego rządu, a zwłaszcza pograniczników.

Przypomnijmy, że emocjonalną reakcję byłej gwiazdy "M jak miłość" wywołało nagranie z polsko-białoruskiej granicy. Aktorka nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej "maszynami bez serca" i było to jedno z najłagodniejszych określeń, które można zacytować. We wpisie nie zabrakło też bowiem wulgaryzmów.

Zobacz także: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów
- Jak można tak powiedzieć o polskim mundurze i żołnierzu? O polskich pogranicznikach! - zżymał się Jakimowicz, który nazwał Kurdej-Szatan "panienką z reklamy, która obrosła w piórka".

Oburzeniu dawnego amanta z "Młodych wilków" wtórowała Magdalena Ogórek, która nie hamowała się na antenie. Tak z dezaprobatą mówiła o aktorce:

- Wiesz, ja mam problem z komentowaniem, bo musiałabym komentować kogoś, kto prawdopodobnie, bo tak to wygląda, nie miał w ręku żadnej książki nigdy w życiu. Nie ma pojęcia, co się wokół niego dzieje - ubolewała dawna kandydatka SLD na prezydenta.

Naprawdę niezręcznie zrobiło się jednak w momencie, gdy Magdalena Ogórek z obrzydzeniem mówiła o wulgarnym języku, którego użyła Barbara Kurdej-Szatan.

- Użyła takiego języka, którego ja nie akceptuję. Tam wulgaryzmy leją się z prędkością kaskady wodospadu… - mówiła z przerażeniem Ogórek, która najwyraźniej nie śledzi wpisów Jakimowicza w mediach społecznościowych.

Warto przypomnieć, że z uwagi na obraźliwe treści konto komentatora TVP Info w mediach społecznościowych było wielokrotnie blokowane, a Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych otrzymał ponad 30 zgłoszeń od osób znieważonych przez Jakimowicza.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Śmierć 30-latki z Pszczyny. Poruszający komentarz Nowackiej
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić