aktualizacja 

"Poniedziałek" Marty Wierzbickiej. Szczere zdjęcia bez makijażu

2

Marta Wierzbicka jest odtwórczynią roli Oli w serialu "Na Wspólnej". Obecnie nie występuje już w produkcji TVN, jednak wciąż skupia uwagę fanów. Na Instagramie właśnie pokazała krótki filmik ze swojej poniedziałkowej metamorfozy.

"Poniedziałek" Marty Wierzbickiej. Szczere zdjęcia bez makijażu
Ola z "Na Wspólnej" bez makijażu. "Poniedziałek" (AKPA, AKPA)

Marta Wierzbicka to aktorka, której wielką sławę przyniósł serial "Na Wspólnej". Gwiazda TVN wcielała się tam w rolę Oli Zimińskiej. Przygodę z produkcją zakończyła w 2017 roku. Powróciła na chwilę dwa lata później, a obecnie nie występuje w zbyt wielu filmach czy serialach.

Aktorka częściej występuje w teatrze. Gra zazwyczaj na deskach warszawskiego Teatru Capitol. Skupia się też na mediach społecznościowych, gdzie utrzymuje kontakt z fanami. Internauci mogą też oglądać ją w programie Onet Styl Życia #miasto.

Choć kariera Marty Wierzbickiej nie jest krzykliwa, a aktorka nie bywa nieustannie na ściankach, ma stałe grono obserwatorów. Fani chętnie śledzą jej poczynania, które relacjonuje w sieci. Ostatnio gwiazda postanowiła nagrać krótkie wideo z okazji poniedziałku.

Marta Wierzbicka pokazała się bez makijażu. "Poniedziałek"

Marta Wierzbicka bez makijażu. Tak zaprezentowała się na Instagramie, by chwilę później pokazać swoją metamorfozę. Już wymalowana wyznała, że jest po nagraniach do nowego odcinka swojego autorskiego programu. Początkowo nie miała jednak grama kolorowych kosmetyków na twarzy. Ze zmęczoną miną pokręciła głową, a wideo podpisała: "Poniedziałek".

Po chwili widać już uśmiechniętą Martę Wierzbicką w makijażu. Choć w każdej wersji wygląda dobrze, widać, że odrobina kosmetyków może poprawić nastrój, zwłaszcza na początku długiego tygodnia! Zdjęcia Marty Wierzbickiej można zobaczyć poniżej.

Marta Wierzbicka urodziła się 30 stycznia 1991 roku. Ma 31 lat. Pochodzi z Warszawy. W stolicy oprócz gry w produkcjach filmowych i serialowych studiowała na ASP. Obecnie zajmuje się aktorstwem.

Zobacz także: Wierzbicka o wyborze faceta: "Mężczyzna to musi być mężczyzna i to jest dla mnie podstawowa wartość"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić