Debiut Rozenek-Majdan i Skórzyńskiego. "O matko, taki stres!"

11

W poniedziałek 29 sierpnia Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zadebiutowali jako prowadzący programu "Dzień dobry TVN". Nie obyło się bez żartobliwych akcentów, ale i... wpadek na antenie!

Debiut Rozenek-Majdan i Skórzyńskiego. "O matko, taki stres!"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński (Dzień dobry TVN)

Na ten moment fani Małgorzaty Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego czekali z niecierpliwością. W poniedziałek 29 sierpnia duet zadebiutował w roli gospodarzy programu "Dzień dobry TVN".

Podczas "kącika show-biznesowego" prowadzący zostali zapytani o odczucia związane z debiutem. Rozenek-Majdan nie ukrywała, że towarzyszą jej olbrzymie emocje. - O matko, taki stres! Duży stres, cały czas czujemy presję, ale i ogromną radość i entuzjazm, że tu jesteśmy - mówiła.

Nauczyliśmy się z siebie tę presję zdejmować w czasie prób. Największa zaleta tych godzin spędzonych w tym studiu, to to, że nauczyliśmy się z Małgosią wspierać siebie - dodał Skórzyński.

Było widać, że Rozenek jest dość mocno zestresowana. Gosia często zerkała bowiem do kartki. Oprócz tego, pojawiły się małe wpadki.

To jest ostatni dzwonek przed pierwszym szkolnym dzwonkiem - mówił Skórzyński.

Rozenek-Majdan najwidoczniej od razu to wyłapała. Natychmiast spojrzała w kierunku telewizyjnego partnera. W jej oczach widoczne było spore zaskoczenie.

Internauci ocenili nową parę prowadzących "Dzień dobry TVN"

Wrażeniami na temat nowego duetu w "Dzień dobry TVN" internauci dzielili się między innymi na Instagramie. Jakie opinie przeważały?

"Bardzo fajnie sobie radzą jako duet", "Cudowna para", "Jak na debiut, jest dobrze", "Oglądam i super sobie radzą", "Pełna profeska, bardzo fajny duet", "Jak dla mnie, idzie im świetnie" - możemy przeczytać w komentarzach.

Oczywiście, są też takie osoby, którym nowi prowadzący nie przypadli do gustu. - Pan Skórzyński super. Rozenek tragedia. Sztuczna, zbyt pewna siebie, głos i śmiech porażka - czytamy w jednej z opinii.

Pani Małgosi mówię "nie"... Nie przekonam się do sztucznego uśmiechu, który nie znika jej z ust - pisze kolejny internauta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak Wam się podoba duet prowadzących "Dzień dobry TVN"? Czekamy na opinie w sekcji komentarzy pod artykułem.

Zobacz także: Tak wzrosły ceny na Mazurach. "10-15 proc. minimum"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić