Olaf Lubaszenko pokazał ukochaną. Kim jest Hanna Wawrowska?

10

Olaf Lubaszenko bardzo rzadko pokazuje się publicznie w towarzystwie swojej ukochanej. Tym razem zdecydował się jednak na zrobienie wyjątku. Kim jest Hanna Wawrowska, która kroczy u jego boku od 15 lat?

Olaf Lubaszenko pokazał ukochaną. Kim jest Hanna Wawrowska?
Olaf Lubaszenko (akpa)

Olaf Lubaszenko jest bardzo popularnym aktorem. Uważa się go również za cenionego reżysera. To on odpowiada za takie produkcje jak "Poranek kojota" czy "Chłopaki nie płaczą".

W ostatnich latach przeżywał spore perturbacje zdrowotne. Ostatecznie schudł przeszło 80 kilogramów i teraz cieszy się lepszą kondycją zdrowotną. Aktor był na diecie, pieczołowicie ćwiczył, ale i przeszedł dwie operacje.

Hanna Wawrowska - kim jest ukochana aktora?

Olaf Lubaszenko może liczyć na wsparcie ukochanej Hanny Wawrowskiej, z którą tworzy związek od 15 lat. Aktor sporadycznie pokazuje ją w sieci. Ostatnio zrobił jednak wyjątek. Wrzucił na Instagrama fotkę ze wspólnego spaceru w parku na warszawskim Powiślu.

Spacering, parking, powiśling - zażartował w opisie Olaf Lubaszenko.

Hanna Wawrowska pełni funkcje szefowej Klubu Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego, specjalistki ds. protokołu dyplomatycznego oraz etykiety biznesowej. Pracuje również dla dziennika "Rzeczpospolita".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić