Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Oliwia Bieniuk mówi o swojej maturze. W pewnym momencie była przerażona!

10
Podziel się:

Oliwia Bieniuk zakończyła już egzaminy maturalne. Młoda celebrytka zdradziła, jak jej poszło. Opowiedziała również o swoich planach na przyszłość.

Oliwia Bieniuk mówi o swojej maturze. W pewnym momencie była przerażona!
Oliwia Bieniuk (akpa)

Oliwia Bieniuk pojawiła się w "Dzień dobry TVN". Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka opowiedziała o tym, jak poradziła sobie z egzaminami maturalnymi.

Jeśli chodzi o całokształt, to jestem zadowolona, ale oczywiście najgorzej z tych wszystkich przedmiotów poszła mi matematyka. Niestety matematyka od dziecka sprawiała mi duże problemy i nigdy nie była moim konikiem - podkreśliła.

Wiele osób twierdziło, że pandemia i nauka zdalna nie sprzyjają skutecznemu przyswajaniu wiedzy. Czy te warunki były stresujące dla Oliwii? Jakie emocje towarzyszyły jej wtedy, gdy przystąpiła do egzaminów?

Na początku przyznam szczerze, że bardzo się stresowałam, przede wszystkim przed polskim, bo bałam się, jaka będzie lektura. Była "Lalka", z czego jestem bardzo zadowolona. Kolejnego dnia była matematyka. Jak otworzyłam arkusz, to się przeraziłam i zaczęłam się stresować matematyką - zaznaczyła, dodając, że kolejne testy był już dużo łatwiejsze.

Jakie plany na przyszłość ma Oliwia Bieniuk?

Córka Anny Przybylskiej zdradziła, że teraz chce trochę skorzystać z życia i cieszyć się wakacjami. Jednocześnie przyznała, że czeka ją jeszcze jeden ważny egzamin - na prawo jazdy.

Jakiś czas temu Oliwia mówiła, że chce pójść w ślady mamy. Czy nadal zamierza zostać aktorką?

Nie wiem, jak to wyjdzie. Nie wiem, czy dostanę się do szkoły aktorskiej. Nawet jeśli bym się dostała, to nie wiem, czy wytrzymałabym psychicznie, bo to jednak są ciężkie studia - powiedziała w "DDTVN".
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
rqeqrqr
11 miesięcy temu
ciężkie życie Cię czeka dziecko. Operacje plastyczne, bycie workiem na nasienie dla każdego "celebryty", kilka małżeństw, publiczne pranie brudow, itd itp
ondon
12 miesięcy temu
Ależ mnie to interesuje kim jest jakas tam Oliwia Kim ona jest ?
Bat Chłopski
12 miesięcy temu
Córka Przybylskiej, później będzie wnuczka Przybylskiej, później prawnuczka itd. Ludzie! Co to za czasy? Kiedy zaczniemy ludzi cenić za ich osiągnięcia?
Bat Chłopski
12 miesięcy temu
Kim ona jest? Po co o niej piszecie? Kto wam za to płaci?
Żenada
12 miesięcy temu
A doktorat z insagrama kiedy
Kaja
12 miesięcy temu
Niezależnie od różnych opinii; jest piękna tak jak s.p. Mama.
Kotmasza18
12 miesięcy temu
Z twarzy bardzo podobna do śp Ani Przybylskiej,te oczy i uśmiech.
Edek
12 miesięcy temu
Mature zdała w mediach studia skonczy w pociagu z Gdańska do Warszawy.
homog3ni'ny
12 miesięcy temu
My wiemy dziecko drogie że matematyka nie jest twoją mocną stroną,za to Instagram będzie lub już jest zapewne najmocniejszą.Zdajecie sobie sprawę w tej całej redakcji że takimi wywiadami i robieniem z dzieciaka celebryty na siłę robicie jej tylko krzywdę????
ŚMIECHU WARTE
12 miesięcy temu
,,celebrytka" !?????
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić