Oliwia Bieniuk pokazała brzuch. Pochwaliła się przed całą Polską

67

Oliwia Bieniuk robi wszystko, by było o niej coraz głośniej. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka znajduje się na fali, a udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" z pewnością zwiększy jej popularność. Ostatnio młoda gwiazda pokazała brzuch, słowo "idealny" to za mało.

Oliwia Bieniuk pokazała brzuch. Pochwaliła się przed całą Polską
Oliwia Bieniuk (Instagram)

Fani "Tańca z Gwiazdami" z niecierpliwością czekają na wrzesień. Właśnie wówczas taneczne show powróci na antenę Polsatu. Warto jednak mieć na uwadze to, że zmieniła się godzina emisji - "Taniec z Gwiazdami" będzie emitowany w każdy poniedziałek o godz. 20:00.

Jedną z uczestniczek nowego sezonu popularnego programu jest Oliwia Bieniuk. Młoda celebrytka ostatnio pokazała na Instagramie, jak przygotowuje się do udziału w tanecznej rywalizacji.

Przy tej okazji odsłoniła brzuch. Fani Oliwii mają powody do zachwytu. Widać, że Bieniuk o siebie dba, bo brzuch jest płaski i umięśniony. Tylko pozazdrościć!

Oliwia Bieniuk wygra "Taniec z Gwiazdami"? Natalia Siwiec w to wierzy

Jak daleko Oliwia Bieniuk zajdzie w "Tańcu z Gwiazdami"? W sukces młodej gwiazdy wierzy Natalia Siwiec.

Życzę jej przede wszystkim dobrej zabawy i oczywiście będę trzymała za nią kciuki. Jestem pewna, że świetnie sobie poradzi (...) Bez wątpienia Oliwia ma szansę nawet zawalczyć o główną nagrodę, czyli Kryształową Kulę. Gdyby potrzebowała rad lub chociaż nawet rozmowy, to ja zawsze jestem do jej dyspozycji! - podkreśliła Siwiec w rozmowie z "Faktem".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić