Ona zastąpi Iwonę Pavlović? To byłaby sensacja!

30

"Super Express" ustalił, że Polsat nie rezygnuje z "Tańca z gwiazdami", a już wiosną na ekranie ujrzymy kolejną edycję tanecznego show. Podobno trwają rozmowy z celebrytami, którzy mieliby przystąpić do zmagań. To jednak nie wszystko.

Ona zastąpi Iwonę Pavlović? To byłaby sensacja!
Iwona Pavlović (Licencjodawca, AKPA)

Jesienią ubiegłego roku śledziliśmy ostatnią edycję programu "Taniec z gwiazdami". Czternasty sezon tego tanecznego show miał się pojawić już trzy miesiące temu, jednak nic z tego nie wyszło.

Wszystko będzie, jak będą fajni uczestnicy. To jest zadanie przed producentem. On ma z tym problem, że już wszyscy tańczyli, więc bardzo trudno jest znaleźć fajną obsadę, która będzie rokować. Jeśli nie będzie dobrej obsady, to nie będzie tego programu - mówił dyrektor Polsatu Edward Miszczak, cytowany przez "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Drożyzna przed Świętami. Oto, co mówią Polacy

Tabloid ustalił, że zmienił się producent "Tańca z gwiazdami". Nie będzie to już Rochstar, ale Jake Vision. To właśnie ta marka będzie odpowiedzialna za skład uczestników i jurorów.

"Taniec z gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska w jury?

Podobno prowadzone są już rozmowy dotyczące m.in. zmian w jury. Na liście życzeń pojawiło się nazwisko Agnieszki Kaczorowskiej. Od 2014 roku występowała ona w show w roli tancerki. Na swoim koncie ma między innymi zwycięstwo z Krzysztofem Wieszczkiem. Poza tym doprowadziła do finału Łukasza Kadziewicza.

W 2018 roku Kaczorowska rozstała się z programem. Na taki ruch gwiazdy wpłynęły względy rodzinne. Teraz mogłoby dojść do wielkiego powrotu!

Wyraziła wstępną chęć udziału w projekcie, ale chciałaby zasiąść za stołem jurorskim - mówi źródło "Super Expressu".

Podobno jest szansa na to, że Kaczorowska zastąpi Iwonę Pavlović. Czas jednak pokaże, czy rzeczywiście dojdzie do takiej rotacji.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić