aktualizacja 

To on był przed Królikowskim. Opozda prawie poślubiła innego gwiazdora

228

Joanna Opozda i Antek Królikowski zakochali się na oczach całego kraju. Fani nie posiadali się z radości, gdy po wielu perturbacjach wzięli ślub. Jednak mało brakowało, a aktorka zostałaby żoną innego mężczyzny. Spotykała się z utalentowanym tancerzem.

To on był przed Królikowskim. Opozda prawie poślubiła innego gwiazdora
Joanna Opozda w przeszłości była zaręczona z innym mężczyzną. O kogo chodzi? (AKPA, AKPA)

Cała Polska z zapartym tchem śledzi losy Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Do opinii publicznej docierają coraz bardziej niepokojące doniesienia – związek pary miał się rozpaść jeszcze przed narodzinami ich synka Vincenta. Główni zainteresowani na razie nie potwierdzili jednak tych doniesień.

Antek Królikowski i Joanna Opozda. Z kim wcześniej spotykała się aktorka?

W 2016 roku Joanna Opozda zdecydowała się na wzięcie udziału w popularnym programie "Taniec z gwiazdami". Aktorka szybko przekonała się, że nie będzie to wyłącznie interesująca przygoda – na parkiecie poznała mężczyznę, który nieźle zawrócił jej w głowie.

Według ustaleń portalu Plotek.pl Joanna Opozda zakochała się w jednym z tancerzy. Był to Kamil Kuroczko, a ich relacja trwała jeszcze po zakończeniu edycji programu. Dla fanów szybko stało się jasne, że parę łączą nie tylko stosunki koleżeńskie, lecz miłość.

Zobacz także: Zobacz też: Strzelanina i dramat w rodzinie Opozdy

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko nie kryli się z łączącym ich gorącym uczuciem. Para publikowała na portalach społecznościowych wspólne zdjęcia, spędzali również razem wakacje. "Fakt" podał, że dwa lata od pierwszego spotkania tancerz poprosił ukochaną o rękę, a ta powiedziała "tak". Do zaręczyn doszło w Sardynii.

Ostatecznie związek aktorki i tancerza nie przetrwał próby czasu. Kamil Kuroczko odnalazł szczęście u boku Eweliny Lisowskiej, a Joanna Opozda zadurzyła się w Antku Królikowskim, swoim koledze po fachu.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić