Krzysztof Kaczmarczyk| 

Opublikowała treść rozmowy. Znów gorąco wokół Messiego

5

Nie kończą się spekulacje, że źle dzieje się w rodzinie Lionela Messiego. Powodem miała być rzekoma zdrada, jakiej miał dopuścić się najlepszy piłkarz ostatnich mistrzostw świata. Teraz ciekawe rzeczy opublikowała influencerka Fernanda Campos, która... rozbiła związek Neymara.

Opublikowała treść rozmowy. Znów gorąco wokół Messiego
Lionel Messi (Getty Images, Aurelien Meunier)

36-letni Leo Messi i Antonela Roccuzzo pobrali się w 2017 roku, ale znają się od dziewiątego roku życia. Owocem ich miłości jest trójka synów: Thiago, Mateo i Ciro. Dotychczas wydawało się, że ich związek uchodzi za idealny.

Wszystkie zmieniło się jednak w ostatnich tygodniach. Wtedy w brazylijskich mediach pojawiły się plotki o tym, że Messi miał dopuścić się zdrady. Piłkarz Interu Miami miał się poddać urokowi Sofii Martinez, znanej argentyńskiej dziennikarki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rzadki widok. Messi wszedł do sklepu i się zaczęło [WIDEO]

Uwiodła Neymara, chciał ją zobaczyć Messi

Martinez to jedno, ale wokół Messiego zaczęło się robić coraz goręcej. A to za sprawą Fernandy Campos. Tej samej, przez którą Bruna Biancardi po urodzeniu dziecka rozstała się z Neymarem. Powód? Rzecz jasna romans.

Teraz okazuje się, że do tej samej Campos pisał też właśnie Messi. Influencerka opowiedziała o tym jednemu z najpopularniejszych serwisów w Brazylii. Co więcej. Udostępniła treść rozmów!

"Gdzie cię zobaczyć?" - miał napisać Argentyńczyk. W odpowiedzi otrzymał wiadomość, że w Brazylii bądź w serwisie dla dorosłych privacy.com. Gdy Messi nie mógł wejść pod wskazany adres, miał dopytać, gdzie Campos mieszka w Brazylii. Zrzuty z rozmów publikujemy na końcu materiału.

Campos zdradziła też, że na początku grudnia Messi miał polubić jedno z jej stories, potem ona polubiła kilka jego zdjęć i wtedy Argentyńczyk miał do niej napisać.

Mało kto wierzy w autentyczność opublikowanej rozmowy, ale Influencerka odpowiedziała na to, że w przypadku Neymara też nikt jej na początku nie wierzył, a wiadomo, jak wszystko się skończyło.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić