Oskarżyła Schreiber o ''pajacowanie''. Odpowiedź była błyskawiczna

7

To kolejne starcie Marianny Schreiber w ostatnim czasie. Tym razem na szczęście chodzi tylko o potyczkę słowną. Małgorzata Jacyna-Witt, była członkini PiS, oskarżyła Mariannę Schreiber o ''pajacowanie''. Na odpowiedź żony polityka PiS nie trzeba było długo czekać. Wymiana ''uprzejmości'' między paniami trwa w najlepsze.

Oskarżyła Schreiber o ''pajacowanie''. Odpowiedź była błyskawiczna
Schreiber kontra Jacyna-Witt (Agencja Wyborcza.pl, GWL SZCZ KH, Instagram, marysiaschreiber, Krzysztof Hadrian)

Tym razem raczej obejdzie się bez spotkania w klatce, bo jedna ze stron konfliktu - radna sejmiku województwa zachodniopomorskiego Małgorzata Jacyna-Witt, ogłosiła niedawno, że ''jest elitą''. Przypuszczamy więc, że woli rozwiązywać spory w kulturalny sposób.

A było to tak: w lipcu ubiegłego roku Jacyna-Witt, wtedy jeszcze członkini PiS, opublikowała swoje zdjęcie z pola golfowego, zaczepiając polityków Platformy Obywatelskiej.

''Haratacie w pospolitą gałę? No widzicie. A ja, z Prawa i Sprawiedliwości, na najlepszym w Polsce polu golfowym i jednym z 3 najlepszych w Europie, haratam sobie w golfa" - pisała. Potem, odpowiadając na komentarze internautów, Jacyna-Witt stwierdziła: "Bo ja jestem elitą, a Pani jest "pseudoelitą" - zakompleksioną, ale z wysokim mniemaniem o sobie". Została potem zawieszona w prawach członka PiS.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tłit - Marcin Mastalerek

Mimo rozstania z partią, Jacyna-Witt od lat wiernie stoi przy Prawie i Sprawiedliwości. Może więc dziwić fakt, że wdała się w pyskówkę z żoną polityka PiS. Mówiąc wprost - oskarżyła Mariannę Schreiber o ''pajacowanie''. Ta odpowiedziała, nawiązując do opisanego powyżej incydentu.

Pani Jacyna - Witt ostatnio napisała mi, że pajacuję. Mam do Pani pytanie: jak tam gra w golfa? Nadal jest Pani w PiSie czy już poza? "Żyj i daj żyć innym". Pozdrawiam - napisała Marianna Schreiber na portalu X.

Jacyna-Witt odpowiada Mariannie Schreiber

Waleczna Schreiber wyprowadziła ''cios'', ale rywalka szybko odpowiedziała na zaczepkę. Jacyna-Witt ''przeprosiła'' Mariannę Schreiber, zrobiła to jednak w taki sposób, by jeszcze bardziej ją urazić. Przy okazji oberwało się też polskim politykom.

Tak. Gram w golfa nadal. Za swoje, bo jestem przedsiębiorcą. [...] Nie, nie jestem w PiS, bo PiS nie lubi golfa. Zresztą żaden z polityków polskich nie gra w golfa, bo jest za trudny technicznie i bardzo czasochłonny. [...] - napisała Jacyna-Witt.

Jeżeli obraziła się Pani za pajacowanie, to przepraszam. Myślałam, że chce się Pani powygłupiać, nie wiedziałam że mordobicie za kasę traktuje Pani poważnie. Jeżeli tak, to życzę powodzenia - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Znając temperament obu pań, możemy przypuszczać, że ten komentarz nie zakończy dyskusji. Jacyna-Witt znana jest z ostrego języka. W przeszlości, zamieszczając wpis o budowie promu w szczecińskiej stoczni, napisała: "sr*ł kot na tę stępkę".

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić