Ostatni dzień Marianny Schreiber. Potem się zacznie

45

Marianna Schreiber w piątek zakończy kilkudniowe szkolenie wojskowe. Potem obejmie nowe stanowisko w Wojskach Obrony Terytorialnej, a służba będzie odbywała się weekendowo. W tygodniu natomiast Schreiber zacznie przygotowania do kolejnej walki.

Ostatni dzień Marianny Schreiber. Potem się zacznie
Ostatni dzień Marianny Schreiber. Potem się zacznie (Instagram.com)

Marianna Schreiber wdarła się do show-biznesu kilka lat temu, gdy wzięła udział w castingu do programu "Top Model". Choć nie została modelką, udało jej się zyskać upragnioną rozpoznawalność. Schreiber nie stroniła od kontrowersji, przez co jest o niej bardzo głośno. Prężnie działa w mediach społecznościowych, a jej wpisy elektryzują wiele osób.

Schreiber próbowała swoich sił w modelingu czy w polityce, jednak jej największym marzeniem było dostanie się do wojska. Po wielu miesiącach prób, w końcu w sobotę (6 kwietnia) rozpoczęła szkolenie wojskowe. Co będzie dalej?

Egzamin ze strzelania zaliczony. Jutro (12.04) ostatnie egzaminy na poligonie. Pobudka codziennie o 5.30 i w drogę. Wolicie Mariankę w Wojsku czy we Freakach? - napisała w sieci Marianna Schreiber.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sandra Dorsz komentuje związek Karoliny Gilon i jej EKS!

Nowe wyzwanie Schreiber

Po tym wstępnym szkoleniu wojskowym, 31-latka będzie już aktywnym żołnierzem, a nie rezerwistką. Służba odbywa się weekendowo. Potem Marianna Schreiber zacznie przygotowania do kolejnej walki we freak fightach.

Przypomnijmy, że celebrytka ma podpisany kontrakt z organizacją Clout MMA, w barwach której ma nadal walczyć.

Wszyscy mają świadomość, że walczę w tak zwanych freak fightach. Na pewno nie będzie to kolidowało z moją służbą i mogę obiecać, że swoim zachowaniem oraz postępowaniem będę zachowywała się godnie, tym bardziej mając świadomość, że noszę mundur żołnierza polskiego. To zawsze było moim marzeniem. Nie będę jedynym żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej, który walczy w ringu - tłumaczyła nam zawodniczka.

Celebrytka w oktagonie pojawi się w sobotę 8 czerwca, gdy odbędzie się kolejna edycja gali Clout MMA. Jej rywalką ma być wspomniana wcześniej Goha Magical.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić