Oświadczenie po rozstaniu z Fabijańskim. Maffashion przerywa milczenie

24

Aktualnie Maffashion przeżywa trudny okres po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim. Od momentu rozpadu związku nie decydowała się na publiczne zabieranie głosu. Teraz nie wytrzymała i zamieściła krótkie oświadczenie.

Oświadczenie po rozstaniu z Fabijańskim. Maffashion przerywa milczenie
Maffashion (AKPA)

W zeszłym tygodniu Maffashion oficjalnie poinformowała, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Wówczas wyszło na jaw, że do rozpadu tego związku doszło ponad trzy tygodnie temu.

Blogerka nie ukrywała, jaki ma stosunek do ślubu. Podkreślała, że nie jest jej to potrzebne do szczęścia. Tłumaczyła jednocześnie, że ważniejsze są dla niej takie wartości jak m.in. szacunek, miłość, zaufanie, szczęście oraz samorozwój.

Nigdy nie miałam potrzeby brania ślubu, po prostu. Ja nie należę do tych dziewczyn, które jako nastolatki marzyły o tej białej sukni, jak to będzie - mówiła Pomponikowi.

Partnera nie zabierała na imprezy branżowe. Poza tym Maffashion rzadko opowiadała o Sebastianie Fabijańskim w mediach społecznościowych. Para mieszkała jednak razem i wspólnie wychowywała synka Bastiana.

Dosadne oświadczenie Maffashion

Maffashion nie zdradza okoliczności rozstania z Fabijańskim. Tymczasem postanowiła zabrać głos ws. synka Bastiana. W zdecydowany sposób zwróciła się do mediów.

Media. Proszę, nie publikujcie wizerunku naszego syna w pojawiających się newsach. Na litość! - napisała na Instagramie.

Fabijański natomiast ostatnio pokazał w sieci Bastka. "Sens życia" - czytamy pod fotką chłopca.

Zobacz także: Sandra Kubicka o rzekomym kryzysie w związku: "Jesteśmy ze sobą rok, i co teraz?"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić