BOB| 
aktualizacja 

Oto co zrobił syn Wiśniewskiego. Gwiazdor aż się popłakał

16

Falco Amadeus Wiśniewski ma niespełna dwa lata, a już jest gwiazdą internetu. To zasługa ojca. Michał Wiśniewski pochwalił się wydarzeniem, które mocno go wzruszyło.

Oto co zrobił syn Wiśniewskiego. Gwiazdor aż się popłakał
Na zdjęciu: Michał Wiśniewski (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Michał Wiśniewski niebawem znowu zostanie ojcem. Gwiazdor zespołu "Ich Troje" już wie, że doczeka się kolejnego syna. Ostatnio prosił fanów, aby pomogli mu w wyborze imienia dla potomka. Zażyczył sobie jedynie, aby imię zaczynał się na literę C.

Syn doprowadził go do łez

Zanim jego aktualna żona Pola urodzi, minie jeszcze trochę czasu. Rodzice na razie skupiają się na wychowaniu pozostałych dzieci, a ich największym oczkiem w głowie jest najmłodsza pociecha.

Falco Amadeus niebawem będzie obchodzić drugie urodziny. Chłopiec już daje rodzicom mnóstwo powodów do dumy. Mogliśmy to zauważyć w jednej z instagramowych relacji, która pojawiła się na koncie Michała Wiśniewskiego.

Popularny wokalista wrzucił filmik, na którym chłopiec przemówił. "On mówi!!! I to z sensem!" - skomentował Wiśniewski. Po chwili dodał, że ta chwila bardzo mocno go wzruszyła. "No i się poryczałem" - napisał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Doda o roli Dorocińskiego w "Mission Impossible". "Załatwiłam mu to"

Co takiego powiedział Falco Amadeus, że dumny tata aż się popłakał? Można odnieść wrażenie, że coś, co u dzieci w tym wieku się nie zdarza. Tymczasem prawie dwuletni chłopiec powiedział "tata".

Dla każdego rodzica jest to jednak wyjątkowa chwila, więc i tak wzruszenie Wiśniewskiego nie powinno dziwić. I to nawet pomimo faktu, że już ma już piątkę dzieci.

Pola Wiśniewska jest już jego piątą żoną, zaś Falco Amadeus jest pierwszym owocem tej miłości. W drodze jest kolejne maleństwo. Michał jest także ojcem Fabienne i Xaviera z małżeństwa z Martą Wiśniewską oraz Etienette oraz Vivienne ze związku z Anną Świątczak. Co ciekawe, aktualna żona muzyka także ma czwórkę dzieci z poprzedniego związku.

Michał i Pola informację o kolejnej ciąży przekazali w październiku tego roku. Tym samym ich rodzina powiększy się za kilka miesięcy. Para pobrała się w 2020 roku, ale nie mogli zorganizować hucznego wesela z powodu pandemii koronawirusa. Dlatego w tym roku odnowili przysięgę małżeńską.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić